Zobacz nowy teledysk Nity Strauss

Newsy
Zobacz nowy teledysk Nity Strauss

Nita Strauss zaprezentowała video do najnowszego singlowego utworu "Pandemonium".

Utwór "Pandemonium" został napisany, nagrany i wyprodukowany przez Nitę, która odpowiada również za wszystkie partie gitar i basu. Na perkusji zagrał Josh Villalta a na klawiszach Katt Scarlett.

Przypomnijmy, że Nita Strauss została endorserką wzmacniaczy Marshalla i nowy sprzęt firmy można oczywiście zobaczyć na teledysku.

 

Utwór "Pandemonium" znajdzie się na kompilacji "She Rocks, Volume 1" ukaże się nakładem należącej do Steve Vaia wytwórni Favored Nations przy wsparciu Women's International Music Network. Kolekcja zawierająca wyłącznie nagrania gitarzystek została wyprodukowana przez byłego redaktora Guitar World, Brada Tolinski, a producentem wykonawczym jest Steve Vai. Płyta ukaże się 20 stycznia 2017 r. Z tej okazji podczas zimowych targów NAMM w Anaheim odbędzie się impreza She Rocks Awards.

Steve Vai: "Przez lata kobiety odgrywały coraz bardziej interesującą rolę w gitarowym świecie. Wspaniale jest to obserwować. Favored Nations jest podekscytowane możliwością współpracy z producentem Bradem Tolinski przy stworzeniu kompilacji prezentującej kobiety, które rozwinęły gitarowe rzemiosło w tak spektakularny sposób i sięgnęły tak wysoko."

Brad Tolinski: "Ludzie zawsze pytają mnie o przyszłość gitarowej sztuki i artystki zgromadzone na tym albumie są odpowiedzią. To one reprezentują nową wizję i zupełnie świeżą wrażliwość."

Lista utworów:

01. Orianthi - Transmogrify
02. Yasi Hofer - Cosmic Stars
03. Kat Dyson - U Know What I Like
04. Sarah Longfield - The Taxi Time Travel Task Force
05. Lita Ford w/ Lez Zeppelin - The Lemon Song
06. Jennifer Batten - In The Aftermath
07. Nita Strauss - Pandemonium
08. Steph Paynes - The Sun At Her Eastern Gate
09. Nili Brosh - A Matter Of Perception
10. Gretchen Menn - Scrap Metal
11. Yvette Young - Hydra