Aplikacja i oprogramowanie sygnowane przez Slasha

Newsy
Pozostałe artykuły marki IK MULTIMEDIA
Aplikacja i oprogramowanie sygnowane przez Slasha

Firma IK Multimedia wypuściła na rynek AmpliTube Slash - aplikację i oprogramowanie sygnowane przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystów rockowych: Slasha.

Firmie IK bardzo zależało, aby jak najdokładniej odtworzyć sprzęt Slasha w świecie cyfrowym, dlatego też obie strony weszły ze sobą w ścisłą współpracę. Efekt kolaboracji - dwa klasyczne, rockowe wzmacniacze Marshall JCM Slash Edition Silver Jubilee i Marshall AFD100, oba w ulubionej obudowie gitarzysty z 1960 roku - wiernie odwzorowane.

Aplikacja nie tylko umożliwia grę, ćwiczenie i nagrywanie utworów z pomocą wirtualnych kostek gitarowych oraz wzmacniaczy, na których widnieje podpis artysty. Do programu dołączony jest także zbiór ustawień instrumentu preferowanych przez muzyka. Co więcej, AmpliTube Slash zawiera w sobie w pełni zintegrowane, wielościeżkowe studio nagraniowe, dzięki czemu szybko i łatwo można zapisać melodię, która wpadła do głowy, a nawet tworzyć całe kompozycje. Program umożliwia granie utworów z dowolnym podkładem, co znacznie poszerza możliwości treningowe.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.amplitube.com