Nowy Blackstar HT Club 50 już w grudniu

Newsy
Nowy Blackstar HT Club 50 już w grudniu

Jak poinformował nas dystrybutor marki Blackstar w grudniu powinien być dostępny nowy head gitarowy z serii HT Venue. Wzmacniacz będzie oferował te same możliwości co combo Blackstar HT Club 40 i dysponował większą mocą - 50 W.

Absolutną nowością w ofercie marki Blackstar jest głowa HT Club 50, która została skonstruowana w oparciu o znakomite combo HT Club 40 z serii HT Venue. To właśnie ta seria produktów okazała się dla marki ogromnym sukcesem sprzedażowym stąd decyzja o poszerzeniu jej o 50-watową, w pełni lampową głowę gitarową.

Podobnie jak inne konstrukcje z serii HT Venue nowy head oferuje dwa kanały (kontrolowane również z footswitcha), a na każdym z nich możliwość wyboru charakterystyki brzmienia: 'British Class-A' i 'dynamic US' na kanale czystym oraz 'Classic Overdrive' i 'High Gain Lead' na kanale przesterowanym.

Z każdym kanałem współpracuje sekcja Equalisation oraz osławiony kontroler ISF (Infinite Sound Feature) reklamowany jako wehikuł płynnie przenoszący brzmienie na trasie USA-UK. Do tego wszystkiego studyjnej jakości reverb, wyjście z emulacją głośnika i oczywiście pętla efektów.

Specyfikacja:

  • moc: 50W
  • kanały: 2 (Clean, Overdrive)
  • lampy: 2xECC83, 2xEL34
  • głośnik: 12" Celestion G12-P80
  • przyłącza: INPUT , 3xSPEAKER OUTPUT , LOOP SEND/RETURN, FOOTSWITCH, EMULATED OUTPUT
  • korekcja: 3-pasmowa + kontroler ISF
  • wyposażenie: footswitch


Z opublikowanej informacji prasowej wynika, że nowy wzmacniacz Blackstar HT Club 50 będzie kosztował 2500-3000 złotych.

Dystrybutorem wzmacniaczy marki Blackstar jest firma Sound Service.

Więcej informacji na stronie producenta:

www.blackstaramps.co.uk

(krn)