Kolejne TonePrinty od gitarzysty Bullet for My Valentine

Newsy
Kolejne TonePrinty od gitarzysty Bullet for My Valentine

Michael "Padge" Paget dołączył właśnie do grona artystów, którzy przygotowali specjalne presety dla nowej serii efektów gitarowych TonePrints oferowanej przez firmę TC Electronic.

Główną zaletą nowych stompboxów TC Electronic jest możliwość wgrania do każdego z nich gotowych ustawień/presetów, które możemy pobrać zupełnie za darmo ze strony producenta. Wiele gotowych ustawień efektów zostało przygotowanych przez znanych muzyków, takich jak John Petrucci, Doug Aldrich, Paul Gilbert, Bumblefoot, Matt Beck, Pete Thorn czy Steffen Schackinger.

Ostatnio dołączył do tego zacnego grona gitarzysta formacji Bullet for My Valentine - Michael "Padge" Paget.

"Padge" to niezwykle utalentowany gitarzysta młodego pokolenia, obecnie na stałe związany z metalcorową grupią Bullet for My Valentine. Grę na gitarze zaczął w wieku 17 lat, a jego pierwszym instrumentem był Noisemaker 3000. Obecnie jest endorserem uznanych w środowisku marek ESP Guitars i Mesa Boogie.

Michael przygotował na początek dwa presety - jeden przeznaczony dla flangera Vortex (Sunny Day) oraz jeden dla efektu FlashBack Delay (Tears Delay). Ustawienia jego autorstwa (podobnie jak te stworzone przez innych gitarzystów) można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej producenta:

http://www.tcelectronic.com/

Więcej informacji o całej serii efektów TonePrint oraz o innowacyjnej aplikacji TonePrint App znajdziecie TUTAJ.

(krn)