Nowy efekt distortion od TC Electronic - Röttweiler

Newsy
Nowy efekt distortion od TC Electronic - Röttweiler

Firma TC Electronic zaprezentowała w tym roku mnóstwo nowości - dziesiątki efektów, nowe wzmacniacze oraz sprzęt studyjny. Kolejnym nowym urządzeniem w ofercie tej znakomitej marki jest stompbox distortion o bardzo wymownej nazwie Röttweiler.

Najnowsza linia efektów gitarowych firmy TC Electronic powiększyła się o trzeci przester (o poprzednich dwóch przeczytacie TUTAJ). Mowa o zaprezentowanej kilka dni temu kostce TC Electronic Röttweiler Distortion.

Nowy efekt oferuje szeroką gamę przesterowanych brzmień - od klasycznych power metalowych tonów po czyste, thrashowe dźwięki. Röttweiler Distortion powinien zadowolić wszystkich gitarzystów grających różne odmiany metalu i ciężkiego rocka - kostka nawiązuje charakterem do hi-gainowego lampowego wzmacniacza.

Podobnie jak w modelach MojoMojo Overdrive i Dark Matter Distortion do dyspozycji mamy tutaj cztery potencjometry (Gain, Level, Bass, Treble), dwupozycyjny przełącznik Voice oraz footswitch. Röttweiler Distortion wyposażono oczywiście również w wejście i wyjście typu jack 1/4" i zamknięto w w solidnej obudowie odlewanej z aluminium. Dostęp do baterii 9V mamy po odkręceniu dolnej płytki. Röttweiler może też być zasilany za pośrednictwem zewnętrznego zasilacza.

Poniżej krótka prezentacja Röttweilera umieszczona na oficjalnym kanale TC Electronic w serwisie YouTube:

Więcej informacji o Röttweilerze znajdziecie na stronie produktu:

http://www.tcelectronic.com/rottweiler.asp

(krn)