Echa MusikMesse

Newsy
Pozostałe artykuły marki TAURUS
Echa MusikMesse
W tym roku na MusikMesse firmę promował zespół Be3 - formacja trzech basistów - można się było przekonać jak Taurus znosi presję niskich dźwięków.

Marka wzmacniaczy basowych Taurus po raz kolejny pojawiła się na tegorocznych targach Musikmesse. Firma zaprezentowała bogatą linię wzmacniaczy i kolumn basowych opatrzonych hasłem "zaprojektowane przez muzyków dla muzyków".

{M4_image 0}

Należy podkreślić, że Taurus dopracował się kilku unikalnych rozwiązań takich jak: korekcja barwy z systemem MLO, DBS, czy TUBE-DRIVE. MLO-system to rozwiązanie innowacyjne charakterystyczne dla marki Taurus i jak dotąd nie spotykane we wzmacniaczach innych marek. Zostało to zauważone i docenione przez wielu muzyków, którzy mieli okazję po raz pierwszy testować Taurusa na Musikmesse. W ofercie znajdziemy dwie linie wzmacniaczy Silver Line i Black Line.

SILVER LINE z głośnikami neodymowymi skierowana jest dla najbardziej wymagających odbiorców. W tej serii szczególnie wyróżnia się head TH-Cross, niewątpliwie jeden z "najmocniejszych" punktów w kolekcji Taurusa.

{M4_image 1}

BLACK LINE została stworzona dla zwolenników prostej i skutecznej obsługi sprzętu. Wzmacniacze z tej serii zadowolą muzyków, którzy wymagają od sprzętu dobrego brzmienia bez konieczności skomplikowanych operacji przy jego obsłudze.

Więcej informacji na stronie producenta www.taurus-amp.pl