PRS znowu na pierwszym miejscu

Newsy
PRS znowu na pierwszym miejscu

Gitara PRS NF3 została uhonorowana nagrodą MIPA (Musikmesse International Press Award) w kategorii Najlepsza Gitara Elektryczna 2010/2011. Przedstawiciele prasy z całego świata, w tym również Magazynu Gitarzysta, wybrali sprzęt muzyczny godny największego uznania w różnych kategoriach.

Nagroda MIPA jest zwana często nagrodą "Grammy" przemysłu muzycznego. Ponad 300 przedstawicieli producentów i dystrybutorów sprzętu muzycznego i audio pojawiło się na 12-tym rozdaniu nagród MIPA. Można było zobaczyć gości z USA, Kanady, Japonii, Brazylii, RPA, Rosji, Polski, Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Grecji, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Szwecji, Danii, Austrii, Szwajcarii i Niemiec. Tegoroczne wydarzenie było również podkreślone występem The Paul Reed Smith Band.

"Wszyscy w PRS naprawdę doceniają uznanie i wsparcie, które otrzymaliśmy od prasy za NF3. Stworzenie tej gitary było wyzwaniem - konfiguracja z trzema przetwornikami i to przetwornikami typu Narrowfield. To gitara, która wyłamuje się z tradycyjnych przetworników w ciekawy sposób. Mamy nadzieję, że rozsądni muzycy znajdą coś wyjątkowego w PRS NF3, czego nie mogli znaleźć nigdzie indziej"
- Powiedział Paul Reed Smith.

Płaski korpus gitary PRS NF3 jest wykonany z drewna korina, a trzy przetworniki PRS Narrowfield są charakterystyczną cechą tego nowego modelu. Klasyczny wygląd o charakterze Les Paul świetnie łączy się z przetwornikami Narrowfield dającymi temu instrumentowi brzmienie swojskiego PRS, a jednak ze świeżą nutą. Stalowy mostek Tremolo również wpływają na czyste i pełne brzmienie. Dodatkowo możemy znaleźć w tym modelu nowoe rozwiązania PRS takie, jak wykończenie "V12" oraz szyjkę o profilu "Pattern Regular".

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną na stronie dystrybutora marki PRS:

http://www.fxmusic.pl/oferta/pro1194.html

Czyż nie jest piękna?

(krn)