Adam Dutkiewicz wybrał PRS

Newsy
Adam Dutkiewicz wybrał PRS

Znany z grupy Killswitch Engage gitarzysta z polskimi korzeniami, Adam Dutkiewicz zmienia swoje gitary. Współpracę z Parkerem porzucił po zmianach personalnych w firmie.

Od dawna widywaliśmy Adama z bardzo charakterystycznymi gitarami Parker. Była to znakomita reklama dla marki, gdyż charyzma tego gitarzysty znana jest nie tylko w świecie muzyków. Współpraca zakończyła się dość nagle, a wybór Dutkiewicza padł na PRSy.

Sam całe zamieszanie skomentował tak: "...skończyłem współpracować z Parkerem, mimo iż używałem ich gitar na ostatnich nagraniach. W ich firmie zaszło wiele zmian, a pech chciał, że wystrzelali wielu ludzi, z którymi pracowałem. Masowe zwolnienia w przemyśle muzycznym - to szalone! Nie znałem nikogo z nowych ludzi więc zrezygnowałem i teraz gram na PRSie.(...) mam model 22, zielony i niebieski z pickupami Dragon 2."

Adamowi życzymy samych sukcesów, a Wam przypominamy o zbliżającej się premierze krążka "Hymn of a Broken Man" Time of Grace. Jest to wspólny projekt Adama i Jesse'iego Leacha - pierwszego wokalisty Killswitch Engage. Co ciekawe, Dutkiewicz nagrał na ten album oprócz gitary również partie perkusyjne oraz bas.