Epiphone prezentuje gitarę "Gold Glory" Les Paul Custom sygnowaną przez Jareda Jamesa Nicholsa

Newsy

Krzysztof Inglik

Epiphone prezentuje gitarę "Gold Glory" Les Paul Custom sygnowaną przez Jareda Jamesa Nicholsa

Epiphone poszerzył swoją ofertę o nową wersję gitary sygnowanej przez Jareda Jamesa Nicholsa. Limitowana edycja posiada złote wykończenie Double Gold Vintage Aged.

Nowy Les Paul Custom Jared James Nichols „Gold Glory” to limitowana edycja wykończonego na czarno modelu "Old Glory" sygnowanej nazwiskiem Jareda Jamesa Nicholsa. Tym razem model w nawiązaniu do kolorystyki nazwano Jared James Nichols „Gold Glory”.

"Gold Glory" to ikona. Pięknym brzemieniem i blaskiem złota zapiera dech w piersiach. Jest prosta, a zarazem potężna. To absolutny klasyk, ale zakorzeniony w dzisiejszych czasach. Nie mogę się doczekać, aż ten odważny instrument powędruje w świat i trafi w ręce muzyków, którzy chcą znaleźć własne niepowtarzalne brzmienie. Mówiąc najprościej: "Gold Glory" inspiruje mnie do grania, tworzenia i wykonywania najlepszych rzeczy, jakie robiłem w życiu!

- twierdzi Jared James Nichol.

2021 będzie przełomowy dla Jareda Jamesa Nicholsa. Inspiruje nas jego kunszt i nie możemy się doczekać, kiedy usłyszymy jego nowy album.

- dodaje Elizabeth HeidtVice President of Cultural Influence Gibsona.

Wschodzący muzyk rockowy po raz pierwszy współpracował z Epiphone na początku 2019 roku przy swojej pierwszej sygnowanej gitarze, "Old Glory", która szybko stała się bestsellerem.

 

Nowy Les Paul Custom Jared James Nichols „Gold Glory” posiada mahoniowy korpus będącym odwzorowaniem klasycznego projektu Les Paul Custom z 1955 roku. Do limitowanej edycji gitary dokładany jest pokrowiec EpiLite.

Strona producenta: www.epiphone.com