#UKUWIOSNA: konkurs z nagrodami Ortegi!

Newsy

Krzysztof Inglik

#UKUWIOSNA: konkurs z nagrodami Ortegi!

Ortega Guitars Polska i Wojtek „Griper“ Frąckowiak zapraszają na wyjątkowy konkurs z nagrodami #UKUWIOSNA...

Nie przegap nadchodzącej mini serii #UKUWIOSNA i konkursu, który został przygotowany wraz z artystą Ortegi Wojtkiem Frąckowiakiem. Po wideosesji w poznańskim Studiu Nagrań Free Fly Music, Ortega Guitars Polska i Wojtek zaprezentują Wam trzy utwory i trzy nowości z naszej aktualnej oferty ukulele na 2021 rok.

Filmy będą publikowane co tydzień na oficjalnym profilu Ortegi na Facebooku. Pierwszy odcinek ukaże się już 6 kwietnia 2021 roku. Zarezerwujcie sobie tę datę!

Skorzystaj z okazji, aby wygrać ukulele Ortega i inne fajne nagrody!

Po każdym odcinku, na Instagramie, w formie relacji - znajdziesz pytanie konkursowe dotyczące instrumentu, który został wykorzystany w danym epizodzie. Już jedna poprawna odpowiedź umieszcza Twoje nazwisko wśród uczestników, którzy będą mieli szansę wygrać nowiutkie elektroakustyczne ukulele Ortega RUHZ-CE-SBK z popularnej serii Horizon, z satynowym wykończeniem okoume open pore (top i boczki) i unikalną, odwróconą główką z 4 kluczami do strojenia w rzędzie.

Ponadto czekają na Ciebie akcesoria do ukulele marki Ortega. Kapodaster Ortega ukulele w wyjątkowym designie z drewna orzecha i przyjazny dla środowiska pasek Ortega Vegan!

Gorąco polecamy śledzenie profilu @ortega_guitars_poland na Instagramie, pytania będą publikowane losowo, co tydzień po każdym odcinku. Jeśli odpowiesz poprawnie na wszystkie trzy pytania, masz trzykrotnie większą szansę na wygraną!

(Po ostatniej publikacji video ogłoszona zostanie lista zwycięzców na kanale Ortegi na Instagramie).

Trzymamy za was kciuki, do zobaczenia na:

Facebook: www.facebook.com/OrtegaGuitarsPolska
Instagram: www.instagram.com/ortega_guitars_poland