Phil Jones Bass Bass Cub II BG-110

Newsy
Pozostałe artykuły marki PHIL JONES BASS
Phil Jones Bass Bass Cub II BG-110

Phil Jones Bass zaprezentował Bass Cub II (Model BG-110) - najnowszą i zaktualizowaną wersję, popularnego modelu Bass Cub (BG-100).

Bass Cub II (BG-110) to 110 watowe brzmienie, zamknięte w opakowaniu o rozmiarze “pudełka do butów”. Całość konstrukcji jest tak lekka, tak że można podnieść ją jednym palcem. Porównując najnowszy piec do oryginalnego Bass Cub, BG-110 posiada dużo bardziej przejrzysty atak, z uwagi na ulepszone przyspieszenie stożka głośnika, a także szerszy zakres dynamiki oraz niższe zniekształcenia harmoniczne. W tej ulepszonej wersji, zmieniono także zasilanie, tak aby zapewnić w pełni stabilizowane napięcie i prąd dla wzmacniacza.

Dodatkowo, PJB zainstalował w jednostce ulepszony głośnik, specjalnie zaprojektowany pod kątem BG-110 Bass Cub II oraz wykorzystujący technologię “Chrome-Dome”, co daje szerszy zakres częstotliwości. Dodatkowo, nowy głośnik zapewnia zwiększony headroom i pozwala na szybsze wychwycenie niuansów basowego grania, od lekkiej gry palcami po mocny slap. Co więcej, dwa niezależne kanały umożliwiają podpięcie dwóch instrumentów czy jednego mikrofonu.

Do dyspozycji mamy także wejścia stereo dla podpięcia automatu perkusyjnego czy iPoda/odtwarzacza MP3. Odtwarzanie dźwięku odbywa się przez dwa główne głośniki (w urządzeniu zamontowano głośniki 5″ PJB NeoPower Type A) lub niezależne wyjście słuchawkowe. Bass Cub II dostępny będzie od początku stycznia w czarnej i czerwonej wersji kolorystycznej.

Cena Phil Jones Bass Bass CUB II BG-110 wynosi ok 3145 PLN.

https://www.pjbworld.com/cms/
www.w-distribution.de