Kompaktowa kolumna basowa Phil Jones Bass C2

Newsy
Pozostałe artykuły marki PHIL JONES BASS
Kompaktowa kolumna basowa Phil Jones Bass C2

Phil Jones Bass przedstawia kompaktową kolumnę basową C2, która przy zachowaniu niewielkich rozmiarów oferuje pełny zakres mocy.

Phil Jones Bass Compact 2 (C2) to, jak zapewnia producent, redefinicja rozmiaru kolumny basowej. C2 posiada 200 Watt mocy oraz kompaktowe głośniki zaprojektowane specjalnie przez PJB, a przy tym charakteryzuje się wielkością pudełka do butów. Kolumna posiada dwa najbardziej zaawansowane głośniki na świecie, wyprodukowane w opracowanej przez PJB technologii “Chrome-Dome”, specjalnie pod kątem gitarzystów basowych. To najmniejsze głośniki stworzone przez Phil Jones Bass - ich średnica wynosi jedynie 5 cali. Nie przeszkadza im to jednak w odwzorowaniu pełnego spektrum brzmieniowego, a także dynamiki gitary basowej.

Przy tak małym rozmiarze waga nie stanowi problemu, dlatego głośniki wyposażone są w duże i mocne magnesy ferrytowe (czyli ceramiczne, wykonane z ferrytu strontu). Poddane silnemu polu magnetycznemu, generowanemu przez wysokotemperaturowe cewki głosowe, cechują się one najwyższą stabilnością. Cewka jest sercem głośnika, które pobiera pełną moc ze wzmacniacza i przekształca ją w energię akustyczną. Cewki głosowe zastosowane w C2 są efektem blisko dwóch dekad badań nad produkcją kolumn przeprowadzonych przez Phil Jones Bass.

C2 może być używany jako samodzielna kolumna, lub w połączeniu z innymi basowymi kolumnami PJB 8 ohm, czy combo PJB C4, C8, C27, BG-400 Suitcase Compact, lub innymi. Kolumna dostępna jest w czarnym i czerwonym kolorze.

Kolumna Phil Jones Bass C2 trafi do sprzedaży w sierpniu 2020 w cenie ok 1513 PLN.

https://www.pjbworld.com
www.w-distribution.de