Summer NAMM 2019: nagroda Best in Show dla Phil Jones Bass (PJB) Bighead Pro HA-2

Newsy
Pozostałe artykuły marki PHIL JONES BASS
Summer NAMM 2019: nagroda Best in Show dla Phil Jones Bass (PJB) Bighead Pro HA-2

Amerykański producent wzmacniaczy basowych, Phil Jones Bass (PJB), odebrał na tegorocznych targach Summer NAMM 19 nagrodę 'Best in Show' za wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy Bighead Pro HA-2.

Bighead Pro HA-2 to druga wersja wzmacniacza Bighead. W porównaniu z poprzednią wersją - HA-1, Bighead HA-2 posiada liczne udoskonalenia. HA-2 to interfejs USB wysokiej rozdzielczości, który obsługuje odtwarzanie PCM z próbkowaniem 384 KHz /24 bit. W przypadku odtwarzania DSD, 2.822MHz oraz 5.644 MHz, co sprawia że system ten nie tylko jest idealnym narzędziem dla muzyków, ale także inżynierów dźwięku, zapewniając wysoką sprawność oraz najlepszą jakość brzmienia.

Sercem urządzenia jest litowo-jonowa bateria, dzięki której urządzenie sprawdzi się w codziennym ćwiczeniu lub przy nagrywaniu. HA-2 pełni także funkcję wzmacniacza/boostera słuchawkowego a także preampu, który może napędzić wzmacniacze. HA-2 posiada aktywne i pasywne wejście z dwupasmowym EQ, dzięki czemu urządzenie idealnie zagra z gitarą czy basem, a także innymi instrumentami.

Bateria ładowana jest za pomocą wejścia USB, tak więc może być zasilana po podłączeniu do komputera czy dzięki ładowarce od smartfona - naładowanie trwa mniej niż 3 godziny. W pełni naładowane urządzenie wytrzymuje 8 godzin użytkowania.

www.pjbworld.com
www.w-distribution.de