Nowy dystrybutor produktów Phil Jones Bass

Newsy
Pozostałe artykuły marki PHIL JONES BASS
Nowy dystrybutor produktów Phil Jones Bass

Od pierwszego czerwca, W-Music Distribution przejmuje wyłączność na dystrybucję marki Phil Jones Bass (PJB) w Polsce.

Poza Polską W-Music Distribution - który zaopatruje 740 sklepów w Europie - będzie również dystrybutorem Phil Jones Bass w takich krajach jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, Republika Czeska, Słowacja, Dania, Holandia, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Litwa, Łotwa oraz Estonia.

Phil Jones: “Z radością witamy Warwicka w rodzinie PJB. Jesteśmy zaszczyceni, że reprezentuje nas taki partner jak Hans-Peter Wilfer, dzięki czemu możemy być pewni, że zaangażowanie dystrybutora wpłynie korzystnie na wzrost popularności marki oraz pomoże rozwinąć się produktom PJB na rynkach europejskich.”

Hans-Peter Wilfer: “Jesteśmy zaszczyceni i dumni, że PJB zdecydowało się na naszą wyłączną dystrybucję. Wierzymy że produkty te będą wspaniałym dopełnieniem w naszej ofercie oraz ofercie naszych dealerów".

Utworzona w roku 2002 marka PJB oraz Airpulse Guitar Amps to produkty, które spaja grupa Phil Jones American Acoustic Development. PJB to firma zaangażowana w najnowocześniejszą technologię w rozwoju kompaktowych basowych wzmacniaczy oraz głośników, zapewniając najwyższej klasy brzmienie. Phil Jones jest także posiadaczem wielu patentów w technologii produkcji głośników.

Więcej informacji: www.pjbworld.com

www.w-distribution.de