Mooer Audio Hornet White Modeling Amp

Newsy
Pozostałe artykuły marki MOOER
Mooer Audio Hornet White Modeling Amp

Po udanym debiucie modulacyjnego pieca Mooer Hornet Black z technologią Bluetooth, przyszła kolej na model Hornet White, z nieco innymi brzmieniami.

Wysoka jakość konstrukcji i stylowy wygląd sprawiają, że Mooer Hornet White jest świetnym sprzętem za niewygórowaną cenę. Nie jest to jednak piec wyłącznie dla początkujących, czy osób szukających budżetowego sprzętu.

Urządzenie cechuje łączność Bluetooth do puszczania podkładów prosto z telefonu, dziewięć brzmień wzmacniaczy (na gitarę elektryczną, akustyczną i basową), trzy niezależne bloki efektowe (modulacja, delay, reverb) wraz z tap tempo dla modulacji i delay, które regulujemy osobnym przyciskiem. Co więcej, znajdziemy tu dziewięć presetów użytkownika, podświetlany wyświetlacz LED, podświetlane pokrętło wyboru brzmienia wzmacniacza na froncie, tuner, dwa tryby działania (Live/Preset), dodatkowe gniazdo 3,5 mm AUX IN (do puszczania muzyki z zewnętrznych urządzeń), głośnik Custom 6,5", odpowiednio dostrojone wyjście słuchawkowe 3,5mm oraz drewnianą kolumnę z specjalną rączką do noszenia na tylnej ścianie pieca.

Wymiary Mooer Hornet to: 290 mm (S) x 173 mm (G) x 255 mm (W), a waga wynosi 2,9 kg. Moc wyjściowa to 15 W RMS (20 W szczytowa), zasilanie dostarczane jest załączonym zasilaczem 18V DC. Dzięki wbudowanej funkcji Bluetooth, Mooer Hornet możemy wykorzystać także jako niedrogi odtwarzacz muzyki, prosto z naszego smartphone’a.

Brzmienia Mooer Hornet White Amp bazują na:

Clean. 1 - Fender 65 Twin Reverb Normal Channel
Clean. 2 - Mesa Boogie Mark III Clean Channel
OD. 1 - Fender Blues Deluxe OD Channel
OD. 2 - Marshall Plexi 100
OD. 3 - Two Rock Coral OD Channel
High-Gain. 1 - Marshall JCM 900
High-Gain. 2 - Mesa Boogie Mark III Lead Channel
Bass - Aguilar DB 715
Acoustic - Mooer Acoustic

Efekty:
Mod: Chorus / Phaser / Vibrato z Tap Tempo
Delay: Analog / Tape Echo / Digital z Tap Tempo
Reverb: Room / Hall / Church

Mooer Audio Hornet White Modeling Amp jest już dostępny w cenie ok to 535,50 PLN.

 

www.mooeraudio.com
www.w-distribution.de