Warwick Teambuilt Sklar Bass I oraz RockBass Sklar Bass I

Newsy
Pozostałe artykuły marki WARWICK
Warwick Teambuilt Sklar Bass I oraz RockBass Sklar Bass I

Już od czerwca będą dostępne nowe modele Warwick Sklar Bass I w seriach Teambuilt i RockBass.

Lee Sklar (Leland Sklar) to jeden z najznakomitszych amerykańskich muzyków sesyjnych, który od jakiegoś czasu jest także endorserem firmy Warwick. Jego sygnowana wersja instrumentu Warwick Custom Shop Masterbuilt Sklar Bass I została zaprezentowana na targach NAMM Show 2017. Ten wyjątkowy model oparty jest na basówce Star Bass II Doublecut, oraz posiada unikalne cechy, na specjalne życzenie Lee.

Warwick Artist Series Teambuilt Sklar Bass I

Model Warwick Masterbuilt Sklar Bass I Signature, od 2019 roku dostępny jest także jako linii Artist Series Teambuilt 4, w wykończeniu Vintage Sunburst Transparent High Polish lub Burgundy Blackburst Transparent High Polish.

Korpus Sklar Bass I Artist Series Teambuilt to mahoń z topem z klonu płomienistego AAA, instrument posiada też specjalnie konturowany korpus. Wklejany gryf wykonano z klonu przeplatanego ekangą. Do budowy podstrunnicy, uzbrojonej w 21 progów z nowego srebra oraz świecące boczne markery, zastosowano heban tygrysi. Pickupy to dwa aktywne przetworniki MEC vintage single coil, jako elektroniki użyto dwudrożnego układu aktywnego MEC, z kontrolą Volume, Balance, Treble oraz Bass. Instrunemt posiada ponadto dwuczęściowy mostek Warwick, siodełko Just-a-Nut III Tedur i klucze Warwick. W zestawie z instrumentem znajdziemy Warwick Pro Series User Kit, pokrowiec RockBag Starline, a także certyfikat autentyczności.

Warwick Artist Series Teambuilt Sklar Bass I będzie dostępny od czerwca w cenie ok 11436 PLN.

RockBass Artist Series Sklar Bass I

Sklar Bass I w tym roku ma swoją premierę także w serii RockBass Artist Line. Korpus instrumentu wykonano z mahoniu, natomiast top z klonu płomienistego AAA. Wklejany gryf zbudowano z klonu z podstrunnicę z hebanu tygrysiego. Na podstrunnicy umieszczono 21 progów z brązu. Gitara posiada dwa pasywne przetworniki MEC vintage single coil pickups, oraz aktywną 2-drożna elektronikę RockBass, z kontrolą Volume, Balance, Treble oraz Bass. Na pokładzie znajdziemy ponadto chromowany osprzęt, dwuczęściowy mostek Warwick oraz zaczepy paska Warwick security locks. Instrument posiada pokrowiec RockBag Deluxe Line. Dostępne wykończenia: Burgundy Blackburst i Vintage Sunburst Transparent High Polish.

Warwick RockBass Artist Series Sklar Bass I będzie dostępny od czerwca w cenie ok 4836 PLN.

www.warwick.de
www.w-distribution.de