Ekskluzywne modele Warwick LTD 2019 – Masterbuilt & Teambuilt

Newsy
Pozostałe artykuły marki WARWICK
Ekskluzywne modele Warwick LTD 2019 – Masterbuilt & Teambuilt

Jak każdego roku, Warwick prezentuje limitowane modele instrumentów. W 2019 są to ekskluzywne basy Corvette $$ Neckthrough LTD 2019 Masterbuilt oraz Corvette $$ Bolt-on LTD 2019 Teambuilt Pro Series.

Warwick Corvette $$ Neckthrough LTD 2019 Masterbuilt Custom Shop

Limitowany model z serii Masterbuilt (LTD 2019), to charakterystyczny bas Corvette $$ Neckthrough LTD 2019, produkowany w Custom Shopie Warwicka w Markneukirchen, który jest dostępny jako wersja 4 lub 5 strunowa. Ten bardzo wyróżniający się model posiada idealnie spasowany top z drewna kasztanowca kalifornijskiego, który łączy w sobie naturalne wykończenie z wielokolorowym pokryciem z akrylu. Korpus instrumentu wykonano z jesionu bagiennego, drewnianym wykończeniem wyróżniają się także motylki kluczy oraz spasowana maskownica elektroniki. Gryf, to klon przeplatany paskami ekangi, wykonany w ukrytej konstrukcji neckthrough z podstrunnicą z hebanu tygrysiego. Na podstrunnicy osadzono 24 progi jumbo z brązu, a także zdobione markery w postaci znaków Yin Yang. Instrument posiada też świecące markery boczne.

Dwa pasywne humbuckery MEC w stylu MM w metalowych obudowach idealnie współgrają z aktywną, dwudrożną elektroniką Warwick, z litowo-jonową, ładowalną baterią, oraz sterowaniem parametrami Volume, Balance, Treble i Bass. Instrument posiada dwa trójdrożne mini-przełączniki dla ustawienia humbuckerów w odpowiednim trybie (szeregowym / równoległym / single coil).

 

Corvette $$ Neckthrough LTD 2019 Masterbuilt będzie dostępny wraz ze skórzanym pokrowcem RockBag®, oraz indywidualnie wypisanym certyfikatem autentyczności. Każdy limitowany instrument Warwick podpisany jest własnoręcznie przez założyciela firmy, Hansa-Petera Wilfera. Warwick Corvette $$ Neckthrough LTD 2019 Masterbuilt dostępny jest na zamówienie w Custom Shopie marki. Jego cena wynosi około 19796,00 PLN (wersja czterostrunowa) i 21556,00 (wersja pięciostrunowa).

Warwick Corvette $$ Bolt-on LTD 2019 Teambuilt Pro Series

Tak jak w poprzednich latach, limitowany model basu Masterbuilt Corvette $$ LTD idzie w parze z jego odpowiednikiem w serii Teambuilt Pro Series “Made in Germany”.

Tak samo jak w przypadku modelu Masterbuilt, Corvette $$ Bolt LTD 2019 Teambuilt dostępny jest jako wersja 4 i 5 strunowa. Korpus to także jesion bagienny z niecodziennym topem z kasztanowca kalifornijskiego, który łączy w sobie naturalne wykończenie z wielokolorowym pokryciem z akrylu. Klonowy, 3 częściowy gryf, przeplatany paskami ekanga, jest przykręcony do korpusu. Podstrunnica to heban tygrysi z 24 progami jumbo oraz świecącymi markerami bocznymi.

Tak jak w modelu Masterbuilt, instrument posiada dwa humbuckery MEC MM oraz aktywną, dwudrożną elektronikę Warwick, z kontrolą parametrów Volume, Balance, Treble oraz Bass oraz dwa trzypozycyjnye miniprzełączniki humbukcerów (układ szeregowy/równoległy/single coil). Bas posiada pokrowiec RockBag Starline oraz certyfikat autentyczności i trafi do sprzedaży w lipcu w cenie ok 10996,00 PLN (wersja czterostrunowa) lub 11436,00 PLN (wersja pięciostrunowa).

www.warwick.de