Krzysztof Błaś endorserem gitar Ovation!

Newsy
Pozostałe artykuły marki OVATION
Krzysztof Błaś endorserem gitar Ovation!

Ovation to legendarna firma, której instrumenty na stałe wpisały się w historię muzyki. Charakterystyczne gitary z zaokrąglonym tyłem można było zobaczyć i usłyszeć na wielu scenach na przestrzeni dziesięcioleci, a użytkownikami byli topowi gitarzyści ale także gwiazdy muzyki pop. Do grona oficjalnych użytkowników dołączył właśnie Krzysztof Błaś – gitarzysta, pedagog i producent muzyczny. Krzysztof wybrał dla siebie model C2078AXP-TGE z serii Exotic Woods Collection Elite.

Oto co mówi o tej gitarze Krzysztof Błaś:

Od wielu lat jestem fanem gitar Ovation z powodu ich oryginalnego brzmienia i nietuzinkowego, rozpoznawalnego designu. To idealna gitara na scenę, doskonale brzmiąca w zespole, ale także doskonały, precyzyjny instrument do studia. To wielka radość i przyjemność móc dołączyć do grona wielkich nazwisk i wspaniałych muzyków tworzących od lat rodzinę Ovation. C2078AXP-TGE to przepiękny instrument, bardzo uniwersalny i łatwy w grze. Wspaniała, perfekcyjnie wykonana gitara, doskonale łącząca dwa światy brzmieniowe – akustyczny i elektryczny. Bardzo polecam!

Ovation C2078AXP-TGE charakteryzuje się płytą wierzchnią wykonaną z litego świerku AAA uzupełnionego nakładką z klonu quilt „Tiger Eye”. Szyjka została wykonana z 3 części mahoniu i 2 klonu. Podstrunnicę i mostek zrobiono z hebanu, a wokół korpusu poprowadzono binding z prawdziwego Abalonu. Na pokładzie znajduje się także doskonały układ elektroniki OP-Pro Studio.

Dystrybutorem marki Ovation w Polsce jest firma GEWA

Krzysztof Błaś – gitarzysta, multiinstrumentalista, pedagog, producent muzyczny, dziennikarz.Wieloletni współpracownik wszystkich czasopism muzycznych w Polsce (Magazyn Gitarzysta, Top Guitar, Muzyk FCM, Gitara i Bas) oraz portali internetowych infomusic.pl, infogitara.pl. Jako muzyk sesyjny współpracował z wieloma formacjami muzycznymi i artystami, komponował i nagrywał na potrzeby rozgłośni radiowych i telewizyjnych. Grał i nagrywał z czołówką polskich muzyków. Autor wydawnictw o tematyce gitarowej i bestsellerowych szkół gry. Właściciel studia nagraniowego i wytwórni Blue Records.

www.ovationguitars.com
pl.gewamusic.com