Dean i Luna Guitars rezygnują z NAMM 2019

Newsy
Pozostałe artykuły marki DEAN
Dean i Luna Guitars rezygnują z NAMM 2019

Firma Armadillo Enterprises, do której należą marki Dean Guitars, Luna Guitars i ddrum poinformowała o rezygnacji z udziału w zimowych targach NAMM 2019.

Zamiast uczestnictwa w słynnych, największych na świecie targach branży muzycznej, firma podjęła decyzję o zorganizowaniu własnej imprezy - Armadillo All Access, która odbędzie się w dniach 9-12 stycznia 2019 w siedzibie spółki w Tampie na Florydzie. Wydarzenie, skoncentrowane wyłącznie na markach Dean Guitars, Luna Guitars i ddrum będzie skierowane do wybranych dystrybutorów, artystów i fanów.

Podczas Armadillo All Access przewidziano m.in. zwiedzanie fabryki, kliniki oraz występy najważniejszych artystów marek, prezentację sprzętu i wyjątkową wystawę instrumentów, a także spotkania dystrybutorów. "Mamy tyle ekscytujących zmian w obrębie rodzin Dean, Luna i ddrum - mówi Evan Rubinson, który nieco ponad rok temu objął stanowisko prezesa i dyrektora generalnego Armadillo Enterprises. "Jestem przekonany, że Armadillo All Access jest najlepszą okazją do lepszego zaprezentowania naszego zaplecza, ekipy, amerykańskiego custom shopu oraz nowości na 2019 rok. Naszym celem jest zapewnienie dilerom, dystrybutorom, ambasadorom marki oraz artystom głębszego spojrzenia w rozwój oraz proces produkcji naszych światowej klasy instrumentów oraz zaprezentowanie, co czyni Armadillo tak wyjątkową firmą".

"Piękno organizacji imprezy na naszym terenie, liczącym 110 tys stóp kwadratowych (nieco ponad hektar - przyp. red.) jest całkowity brak ograniczeń. Możemy tu zrobić absolutnie wszystko i zapewnić doświadczenia jedyne w swoim rodzaju. Dysponujemy przestrzenią, zasobami oraz organizacją, które pozwalają nam na zaprezentowanie we właściwy sposób wszystkiego, co Armadillo ma do zaoferowania a także zapewnienie osobistego kontaktu z gośćmi. Planujemy zachwycić przybyłych naszymi wspaniałymi nowościami na 2019 rok, pięknymi customowymi gitarami, występami i prezentacjami sławnych artystów, a przede wszystkim zapewnić kameralne warunki do spotkań z naszymi klientami i partnerami. To wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do zajrzenia w głąb wewnętrznej struktury Armadillo Enterprises.”

www.deanguitars.com
www.lunaguitars.com