Hagstrom ponownie w Polsce. Legenda powraca.

Newsy
Pozostałe artykuły marki HAGSTROM
Hagstrom ponownie w Polsce. Legenda powraca.

Od czerwca 2018 r. Musik Meyer Central Europe oficjalnie przejął odpowiedzialność za dystrybucję gitar Hagstrom w Polsce.

Hagstrom ma długą historię i wiele wspaniałych, innowacyjnych rozwiązań rozwijanych w ciągu ostatnich 60 lat. Czas przywrócić świadomość i ducha świetnych instrumentów Hagstrom w Polsce, instrumentów o wybitnym dźwięku, designie i jakości za bardzo rozsądną cenę", mówi Nicolas C. Lange, dyrektor sprzedaży i marketingu MUSIK MEYER w Europie Środkowej.

Obecni międzynarodowi artyści Hagstrom, np. Pat Smear (Foo Fighters), Justin & Taylor York (Paramore) lub lokalni artyści polscy jak Andrzej Nowak (TSA, Złe Psy) i Dariusz Malejonek (Maleo Reggae Rockers) podkreślają szeroką gamę stylistyczną oferowaną przez Hagstrom.

W ciągu najbliższych miesięcy Musik Meyer krok po kroku wdroży markę Hagstrom do profesjonalnych sklepów gitarowych w całej Polsce. W tych właśnie sklepach przynajmniej sześć wybranych, różnych instrumentów Hagstrom będzie czekało na przetestowanie przez gitarzystów. Mapa sklepów partnerskich dla Polski będzie wkrótce dostępna na międzynarodowej stronie producenta.

www.hagstromguitars.com
www.musik-meyer-ce.com