Nowe basy Warwick Masterbuilt Streamer Stage I LTD 2018 i Teambuilt Streamer LX LTD 2018

Newsy
Pozostałe artykuły marki WARWICK
Nowe basy Warwick Masterbuilt Streamer Stage I LTD 2018 i Teambuilt Streamer LX LTD 2018

Firma Warwick zaprezentowała spektakularne, limitowane basy Streamer z serii Custom Shop Masterbuilt oraz Pro Series Teambuilt w wersji cztero lub pięciostrunowej oraz w opcji z progami lub bez.

Warwick Custom Shop Masterbuilt Streamer Stage I LTD 2018

W tym roku, limitowanym instrumentem z serii Custom Shop Masterbuilt Limited Edition jest Streamer Stage I. Specjalnie profiloway korpus z jesionu bagiennego udekorowano topem z selekcjonowanego jesionu europejskiego o grubości jednego cala, zdobionego sękami. Gryf wykonano z wenge, z przekładką w postaci pasków z klonu; w wersji progowej podstrunnicę wykonano z wenge, natomiast model bezprogowy posiada podstrunnicę z hebanu tygrysiego.

Instrument posiada: dopasowaną do drewna korpusu główkę, płytkę elektroniki spasowaną z drewnem korpusu, klucze Warwick z drewnianymi nakładkami, mosiężne siodełko Warwick Just a Nut III, świecące w ciemności markery z boku podstrunnicy, 24 progi extra hard jumbo bronze, podstrunnicę wykonaną w technologii IFT (Invisible Fret-System), pasywne przetworniki Aguilar DC-D2 z aktywną 3-drożną elektroniką Aguilar OBP, dwuczęściowy mostek Warwick wykonany z litego mosiądzu, zaczepy Warwick security locks, złoty osprzęt, specjalnie przyciemniane, transparentne naturalne wykończenie.

Razem z instrumentem otrzymujemy zestaw Warwick user kit, ręcznie produkowany, skórzany pokrowiec RockBag®, indywidualny certyfikat autentyczności. Każdy instrument jest własnoręcznie podpisany przez właściciela i założyciela firmy Warwick, Hansa-Petera Wilfera. Cena modelu Warwick Custom Shop Masterbuilt Streamer Stage I LTD 2018 wynosi 27000 PLN (4-strunowy) i 28300 PLN (5-strunowy). Wersje leworęczne dostępne są bez dodatkowej opłaty.

Warwick Pro Series Teambuilt Streamer LX LTD 2018

Instrument ma swój równie elegancki odpowiednik w serii Warwick Pro Series Teambuilt Limited Edition: Streamer LX LTD 2018. Korpus wyprodukowano z profilowanego jesionu bagiennego i udekorowano topem z selekcjonowanego jesionu europejskiego o grubości jednego cala, zdobionego sękami. Gryf z mocowaniem bolt-on, wykonano z wenge. Podstrunnica w wersji progowej wykonana została z wenge, natomiast w wersji bezprogowej, z hebanu tygrysiego.

Instrument wyposażono w dopasowaną do drewna korpusu główkę, klucze Warwick, mosiężne siodełko Warwick Just a Nut III, świecące w ciemności markery z boku podstrunnicy, 24 progi extra hard jumbo bronze, podstrunnicę wykonaną w technologii IFT (Invisible Fret-System), pasywne przetworniki Aguilar DC-D2 oraz aktywną 3-drożną elektronikę Aguilar OBP, dwuczęściowy mostek Warwick z litego mosiądzu, zaczepy Warwick security locks, złoty osprzęt, specjalnie przyciemniane, transparentne naturalne wykończenie.

W komplecie otrzymujemy zestaw Warwick user kit, pokrowiec Starline RockBag®, oraz indywidualny certyfikat autentyczności. Również w tym przypadku każdy egzemplarz jest własnoręcznie podpisany przez właściciela i założyciela firmy Warwick, Hansa-Petera Wilfera. Cena modelu Warwick Pro Series Teambuilt Streamer LX LTD 2018 to 12140 PLN (4-strunowy) i 12646 PLN (5-strunowy).

www.warwick.de