Wzmacniacz Warwick LWA 1000 w czarnym wykończeniu

Newsy
Pozostałe artykuły marki WARWICK
Wzmacniacz Warwick LWA 1000 w czarnym wykończeniu

Popularny wzmacniacz Warwick LWA 1000 Lightweight Bass Amplifier Head jest teraz dostępny z obudową utrzymaną w czarnej kolorystyce.

Obudowa jest wykonana z metalu i nie posiada drewnianych aplikacji po bokach. Specyfikacja techniczna i przystępna cena tego 1000-watowego wzmacniacza basowego wagi lekkiej, nie zmieniła się.

1000-watowy LWA 1000 jest pierwszym krokiem Warwicka w stronę lekkich wzmacniaczy. Posiada on dwa wejścia z pełną sekcją equalizera i kompresorem, a także układ wzmocnienia korzystający z udogodnień technologii klasy D. To kameleon, którego można używać w prawie każdych okolicznościach. Konfiguracja wzmacniacza na 1000 Watów przy 4 Ohmach i 500 Watów przy 8 Ohmach daje możliwość nagłośnienia zarówno mniejszych jak i większych koncertów. Dwa wejścia umożliwiają podłączenie dwóch basów i grę przy preferowanych ustawieniach korekcji.

Preamp bazuje na stworzonym przez Warwicka, niskoszumowym, układzie klasy A, znanym z serii wzmacniaczy WA i BC. Technologia zapewnia wyraziste, mocne brzmienie bez niepożądanego przesterowania czy szumów. Ulepszenie obwodu zasilania i udoskonalenie układu klasy D użytego we wzmacniaczach LWA 1000, wyróżnia tę serię na tle poprzednich tego typu wzmacniaczy. Czułość i gęstość brzmienia basu jest znacznie wyższa. Wzmacniacz ten można porównać do sprzętów klas A/B, o znacznie większych gabarytach. Warwick LWA 1000 Black waży jedynie 1,9 kg.

Sugerowana cena detaliczna wzmacniacza wynosi ok 3030 PLN.

http://warwick.de
www.w-distribution.de