Nowe produkty Warwick na targach NAMM Show 2018

Newsy
Pozostałe artykuły marki WARWICK
Nowe produkty Warwick na targach NAMM Show 2018

Warwick zaprezentuje basowe nowości na targach NAMM Show 2018, które odbędą się między 25 a 28 stycznia w Anaheim, w Kalifornii.

W tym roku swój basowy odpowiednik zyska Framus Idolmaker: bas Warwick Idolmaker będzie jednym z modeli w seriach Custom Shop Masterbuilt oraz Pro Series Teambuilt, w wersji 4- lub 5-strunowej. Cechy tego wyjątkowego instrumentu to m.in. mahoniowy, ozdobnie żłobiony korpus, gryf typu bolt-on oraz podstrunnica w dwóch wariantach - z wenge (w modelach progowych) lub z hebanu tygrysiego (w modelach bezprogowych), pasywne przystawki typu vintage marki MEC i aktywna elektronika Warwick.

 

Warwick Idolmaker (Custom Shop Masterbuilt)

Warwick Idolmaker (Pro Series Teambuilt)

Wyjątkowym modelem tego roku będzie także Streamer Stage I z serii Custom Shop Masterbuilt w edycji limitowanej. Warwick Streamer Stage I LTD 2018 będzie dostępny w wersji 4- lub 5-strunowej, progowej i bezprogowej. Korpus z jesionu bagiennego pokryje top z wyselekcjonowanej, europejskiej, czeczotowej odmiany tego drewna, o grubości 1”.

W tym roku powstanie także model basu Warwick Streamer LX LTD 2018 (produkowany w Niemczech) z korpusem z jesionu bagiennego i topem z europejskiego jesionu czeczotowego, przystawkami i elektroniką Aguilar, w wersji 4- lub 5-strunowej, progowej i bezprogowej.

Bas Warwick RockBass Corvette Taranis jest produkowany w Chinach i posiada bardzo długą menzurę (35"). Ten 4-strunowy bas ma także jesionowy korpus, klonowy gryf typu bolt-on, podstrunnicę z wenge i aktywne przystawki EMG Soapbar.

Warwick RockBass Infinity jest dostępny w wersji 4- i 5-strunowej, progowej i bezprogowej. Użyte modele przystawek to MEC J i MEC MM. Humbuckera można używać szeregowo, równolegle lub jako przystawki jednocewkowej (po użyciu dodatkowego przełącznika).

Do serii instrumentów Warwick Alien dołączy bas akustyczny typu thinline. Warwick RockBass Alien Deluxe Thinline Hybrid będzie dostępny w wersji 4- lub 5-strunowej, progowej lub bezprogowej. W tym instrumencie, przystawka Shadow Nanomagnetic będzie współpracować z mostkowym systemem piezo, dla zapewnienia naturalnego brzmienia.

www.warwick.de
www.w-distribution