Nowe kable Ernie Ball

Newsy
Pozostałe artykuły marki ERNIE BALL
Nowe kable Ernie Ball

Firma Ernie Ball zaprezentowała szeroką gamę nowych kabli z kilku serii, przeznaczonych dla instrumentów, głośników oraz mikrofonów.

Wśród nowych kabli znalazło się blisko 30 nowych modeli w wersjach Classic, Braided (plecione "żelazkowe"), Vintage Coiled (spiralne) oraz Patch (kable krosowe), a także nowe kable do głośników i mikrofonów.

Nowe kable zbudowane są w oparciu o komponenty i design najwyższej jakości, a dwużyłowa konstrukcja zapewnia - jak informuje firma - niezawodnie czysty ton, rześką górę, ciasne pasmo środkowe oraz bogate harmonie.

 

Przewody Classic to cztery nowe modele o długości 10 i 20 stóp (3,05 m i 6,09 m) w wersji czarnej i białej oraz z wtykami prostymi i kątowymi.

W tych samych kolorach oferowany jest kabel spiralny Vintage Coiled o długości 30 stóp (9,14 m) z wtykiem prostym i kątowym.

Nowe kable plecione Braided to aż 12 nowych modeli, wszystkie o długości 25 stóp (7,62 m): Neon Yellow, Black, Black/Blue, Black/Red, Red/Blue/White, Black/Orange, Neon Pink, Black/Green, Neon Orange, Black/Purple, Purple i Gold/Gold.

Osiem nowych wzorów kabli krosowych Patch obejmuje kolory czarny i biały oraz długości 6 cali (15,24cm), 1 stopa (30 cm) oraz 1,5 stopy (46 cm, z wtykiem prostym i kątowym).

Nową kolekcję Ernie Ball uzupełniają dwa modele przewodów głośnikowych oraz jeden przewód do mikrofonu.

 

https://www.ernieball.com