Nowa odsłona Ernie Ball VPJR Tuner

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki ERNIE BALL
Nowa odsłona Ernie Ball VPJR Tuner

Zaprezentowany po raz pierwszy w ubiegłym roku VPJR Tuner marki Ernie Ball wraca odświeżony i udoskonalony.

Ernie Ball VPJR Tuner to efekt "dwa w jednym", który łączy w sobie działające niezależnie układy precyzyjnego pedału głośności oraz cyfrowego tunera z ekranem o wysokiej rozdzielczości. Po raz pierwszy został on zaprezentowany na NAMM 2019, a "po roku prób i błędów" powrócił w najnowszej odsłonie.

Urządzenie przeznaczone jest dla gitarzystów oraz basistów, także tych sięgających po bas z pięcioma strunami. VP junior posiada szybki i dokładny tuner chromatyczny z kolorowym wyświetlaczem dotykowym umieszczonym na wierzchniej części pedału. Ekran jest atrakcyjny wizualnie i prosty w obsłudze oraz wyjątkowo wytrzymały i odporny na zarysowania. Umożliwia odczytanie nie tylko wskazań tunera ale także prostej reprezentacji poziomu głośności.

Ekran automatycznie przełącza się między tunerem a pedałem głośności w zależności od poziomu sygnału, co umożliwia strojenie instrumentu nawet przy niskim poziomie sygnału. Przypadkowe przełączenie uniemożliwia funkcja blokady umieszczona w lewym dolnym rogu ekranu. Pozostałe konfiguracje widoczne w trybie 'always on' dostępne są po podwójnym dotknięciu ekranu. Urządzenie może służyć zarówno do kontroli wzmocnienia jak i jako główna regulacja głośności, wyposażone jest również w zapobiegający utracie tonu obwód buforowy.

Ernie Ball VPJR Tuner White

Ernie Ball VPJR Tuner Silver

Ernie Ball VPJR Tuner Red

Ernie Ball VPJR Tuner Black

Kompaktowa, wytrzymała konstrukcja pedału VPJR Tuner składa się z aluminiowej obudowy i jest wyposażona powłokę antypoślizgową oraz mocniejszy i trwalszy sznurek kevlarowy, powleczony PCV, zapewniający stałe napięcie podczas ruchu stopy. Dostępne złącza: Instrument In, Out, FX Send, FX Return. Efekt pracuje z zasilaczem 9-18V i dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych - srebrnej, czarnej, czerwonej i białej. Ernie Ball VPJR Tuner waży 1,18 kg a jego rozmiary wynoszą: 25,4 x 8,9 6,4 cm.

 

 

https://www.ernieball.com