Way Huge Doubleland Special Overdrive

Newsy
Pozostałe artykuły marki WAY HUGE
Way Huge Doubleland Special Overdrive

Katalog efektów Way Huge, marki znajdującej się w ofercie Dunlopa, poszerzył się o bardzo ciekawy overdrive Doubleland Special, zaprojektowany przez Jeorge'a Trippsa we współpracy z Joe Bonamassą, łączący w jednej obudowie dwa niezależne, klasowe obwody overdrive w stylu kultowego Tube Screamera 808.

Way Huge Doubleland Special Overdrive wyprodukowany zostanie w limitowanej liczbie 1000 sztuk na cały świat, a każdy z efektów podpisany jest przez Joe Bonamassę.

 

Po lewej stronie umieszczono regulatory znane z zeszłorocznej sygnatury Bonamassy Overrated Special - Volume, Drive, 500 Hz i Tone, podczas gdy prawa połowa udostępnia te same regulacje, z których trzy - Volume, 500 Hz i Drive ustawiane są za pomocą zaopatrzonych w niebieskie diody suwaków.

 

Przełącznik Series po aktywacji pozwala na działanie efektów szeregowo, dzięki czemu można uzyskać mocniejsze, masywne przesterowanie. W normalnej opcji przełącznikiem nożnym Drive Select wybieramy naprzemiennie jeden z efektów. Drugi przełącznik Bypass wyłącza efekty, a przełączanie True Relay Bypass zapewnia czyste przejście bazowego sygnału.

 

www.musicdealer.pl

www.jimdunlop.com