EarthQuaker Devices Data Corrupter

Newsy
Pozostałe artykuły marki EARTHQUAKER DEVICES
EarthQuaker Devices Data Corrupter

W ofercie W-Distribution już we wrześniu dostępny będzie analogowy, monofoniczny harmonizer EarthQuaker Devices Data Corrupter - Modulated PLL Harmonizer - Analog Synth Style Sound Machine.

Data Corrupter to "dziki, lecz dający się oswoić", trójsygnałowy, modulowany, monofoniczny harmonizer (Modulated Monophonic PLL (phase-locked loop) Harmonizer), który "brutalnie wzmacnia sygnał i tworzy z niego bezkompromisową, kwadratową falę brzmienia fuzz, którą następnie można powielać, dzielić i modulować", aby stworzyć analogowe, harmonicznie złożone, ekspresyjne i czułe na dynamikę gry brzmienie w klimatach synth (nawet o 3 oktawy wyższe lub niższe niż dźwięk wyjściowy).

 

Cały efekt potęguje potężna dawka alikwotów. Aby uwolnić bestię drzemiącą w matrycy Data Corruptera, wystarczy ustawić przełącznik Subharmonic Root w pozycji Oscillator. Spróbuj wówczas nie przyglądać się jak soniczny wirus, który stworzyłeś, wywraca Twój sygnał na drugą stronę jako jednoczesną sumę i różnicę zmiennych Master Oscillator i Subharmonic. Całego obrazu, a raczej dźwięku, dopełnia Frequency Modulator działający na dodane niżej i wyżej oktawy.

 

EarthQuaker Devices Data Corrupter jest produkowany ręcznie w USA i posiada przekaźnikowy true bypass oraz 8-pozycyjny, rotacyjny przełącznik modulacji programujący działanie oscylatora. Efekt można zasilić opcjonalnym zasilaczem 9V DC, bez możliwości zasilania baterią.

 

Sugerowana cena detaliczna efektu EarthQuaker Devices Data Corrupter wynosi 1345,12 PLN.

 

 

Wideoprezentacje:

 

 

 

 

 

 

www.earthquakerdevices.com

www.w-distribution.de