Sam Rivers łapie byka gołymi rękami!

Newsy
Pozostałe artykuły marki TAURUS
Sam Rivers łapie byka gołymi rękami!

Jak widać na załączonym obrazku, basista Limp Bizkit trzyma nie jeden, nie dwa i nie trzy, ale aż cztery gorące efekty marki Taurus!

Z nieukrywaną dumą informujemy, że nowym użytkownikiem efektów marki Taurus jest Sam Rivers z zespołu Limp Bizkit. Basista jest pod dużym wrażeniem jakości wykonania i brzmienia kostek Taurus i jak sam powiedział: "Jestem przekonany, że usłyszycie efekty Taurus na najnowszej płycie Limp Bizkit".

Sam Rivers urodził się 2 września w Jacksonville na Florydzie. We wczesnym dzieciństwie próbował grać na tubie. Grał z Fredem Durstem w jednej z jego pierwszych kapel (Malachi Sage). Fred odszedł i namówił Sama, żeby zrobił to samo. Od samego początku Sam Rivers występuje w grupie Limp Bizkit - był współzałożycielem tej grupy. Jest kuzynem bębniarza Limp'ów Johna Otto, zresztą to on namówił Johna, żeby grał w tym bandzie. Ze względu na styl gry Sam Rivers porównywany jest często do swojego kolegi - Fieldy'ego z Korna. W roku 2000 Sam Rivers został ogłoszony najlepszym bassmanem na Gibson Awards.

Jak wieść niesie Taurus nie spoczął na laurach i cały czas pracuje nad nowymi produktami oraz nad wizerunkiem tej zdobywającej rynek światowy polskiej marki. Firma zapowiedziała nawet premierę nowej serii efektów o nazwie Black Line.