Squier prezentuje zestawy dla początkujących

Newsy
Pozostałe artykuły marki SQUIER
Squier prezentuje zestawy dla początkujących

Należąca do Fendera firma Squier oferująca instrumenty w niższych cenach zaprezentowała trzy zestawy dla początkujących graczy składające się z gitary i wzmacniacza.

Squier Strat SS Pack


Wchodzący w skład zestawu Stratocaster cechuje się krótszą menzurą wynoszącą 24" (610 mm), idealną dla gitarzystów o małych dłoniach, lekkim topolowym korpusem i klonowym gryfem z 20 progową podstrunnicą o promieniu 9,5" (241 mm). Ponadto gitara posiada 3 przetworniki single-coil, regulatory Master Volume i Master Tone i mostek typu hardtail. Dostępne wersje kolorystyczne to Black i Brown Sunburst.

Zestaw zawiera również kompaktowy wzmacniacz Squier Frontman 10G, zaprojektowany dla początkujących gitarzystów potrzebujących małego, łatwo przenośnego piecyka. 10 wattowy wzmacniacz posiada 6" głośnik Fender Special Design, kontrolki Gain, Volume, Treble i Bass, switch Overdrive, wejście Aux oraz wyjście słuchawkowe pozwalające na ćwiczenia przy wyeliminowaniu hałasu.

Zestaw uzupełniają pasek, kabel i kostki. Cena wynosi 199,99 dolarów.

Squier Affinity Series Strat HSS Pack


Affinity Series Stratocaster o standardowej menzurze 25,5" (648 mm) posiada topolowy korpus i klonowy gryf, hunbuckera przy mostku i dwa single pod gryfem i w pozycji środkowej, regulatory Master Volume i 2 x Tone oraz vintage'owy mostek Fender tremolo. Dostępne wersje kolorystyczne to Brown Sunburst i Candy Apple Red.

Do zestawu dołączono 15 wattowy, dwukanałowy wzmacniacz Fender Frontman 15G uzbrojony w kanały czysty i przesterowany, regulatory Volume, Gain, Drive, Treble, Middle i Bass, wejście Aux i gniazdo słuchawkowe. Zestaw, który oferowany jest w cenie 299,99 dolarów uzupełniają pasek, kabel i kostki.

Squier Affinity Series Precision Bass PJ Pack


Affinity Series Precision Bass posiada menzurę 34" (864 mm) i promień podstrunnicy 9.5" (241 mm). Do budowy ponownie użyto topoli i klonu. Bas wyposażony jest w pickupy Standard Single-Coil Jazz Bass przy mostku i podzielony singiel Precision Bass w pozycji środkowej oraz regulatory Master Tone i 2 x Volume. Dostępne wersje kolorystyczne to Black i Brown Sunburst.

Towarzyszy mu 15 wattowy, lekki, kompaktowy wzmacniacz Fender Rumble 15 wyposażony w 8" głośnik Fender Special Design, trzypasmowy korektor, potencjometry Volume, Bass, Middle i Treble, wyjście Aux i gniazado słuchawkowe. Zestaw, który oferowany jest w cenie 299,99 dolarów uzupełniają pasek i 10" kabel.

www.squierguitars.com