Joyo Ironloop

Newsy
Pozostałe artykuły marki JOYO
Joyo Ironloop

Firma Joyo Audio zaprezentowała mini-efekt Ironloop, czyli nowy looper z serii Ironman.

Seria Ironman charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, perfekcyjnym wykonaniem oraz specjalnie zaprojektowaną ruchomą pokrywą potencjometrów, która chroni potencjometry przed uszkodzeniami oraz niepożądanym przestawieniem ustawień.

Nazwa serii nie jest przypadkowa - wygląd każdego z efektów serii nawiązuje do głowy Iron Mana - jednego z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów z komiksów i filmów Marvela. Tak jak pancerz bohatera, obudowa efektów Joyo wykonana jest z grubej odlewanej warstwy metalu, co wpływa na ich trwałość. Każdy efekt z serii Ironman posiada przełącznik true bypass, co wpływa znacząco na jakość brzmienia przy dużej ilości łączonych efektów w pedalboardzie. Gałki potencjometrów w serii Ironman są wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz wyróżniają się przemyślanym kolorem i rozmiarem, co wpływa na dobrą widoczność ustawień brzmienia podczas użytkowania efektu.

Cyfrowy efekt Joyo Ironloop oferuje bardzo intuicyjny interfejs. Pierścień wyświetlający się na efekcie pokazuje długość nagranej pętli - użytkownik widzi, kiedy pętla zaczyna się i kończy, co ułatwia overdubbing. Efekt używa sampli o jakość dźwięku płyty CD (44,1KHz / 16bit). Kiedy efekt nie jest używany, true bypass minimalizuję utratę sygnału.

Ironloop wyposażono również w gałkę regulacji głośności podkładu, a różne kolory wskaźnika poziomu pokazują różny status loopera - podczas nagrywania podkładu dioda świeci się na czerwono i zmienia się w niebieski, w czasie odtwarzania pętli.


Specyfikacja:

Potencjometr Level
Maksymalny czas nagrywania: 20min
Częstotliwość próbkowania: 44,1KHz
Rozdzielczość: 16bit
Impedancja wejściowa: 1M
Impedancja wyjściowa: 100 Ohm
Zasilanie: DC 9V 35mA
Wymiary: 73 x 43 x 50mm
Waga: 220g

http://joyoaudio.com
http://fxmusic.com.pl