Przetworniki Seymour Duncan Mark Holcomb Alpha & Omega

Newsy
Pozostałe artykuły marki SEYMOUR DUNCAN
Przetworniki Seymour Duncan Mark Holcomb Alpha & Omega

Alpha i Omega - customowe przetworniki Seymour Duncan sygnowane przez gitarzystę Periphery, Marka Holcomba trafiły do regularnej oferty firmy.

"Zestaw Alpha/Omega jest siła napędową mojego brzmienia przez kilka ostatnich lat" - mówi Mark Holcomb. "Od kiedy opracowaliśmy i wypuściliśmy w custom shopie mój pierwszy sześciostrunowy zestaw, mam te same przetworniki w każdej z moich 6, 7 i 8-strunowych gitar, których używam na żywo i w studio. To jeden z niewielu elementów mojego sprzętu, o którym nawet nie myślę w kontekście jakichkolwiek ulepszeń."

"Pickup Omega przy mostku jest genialny. Jest bardzo, bardzo agresywny i warczący oraz ma tę perkusyjną barwę, którą lubię w niskim paśmie. Mój styl gry oparty jest na potężnych i dźwięcznych akordach i nie zamierzam tego tracić z powodu przetwornika przy mostku. Alpha przy gryfie zapewnia doskonałą artykulację przy ataku kostką - zapewne najlepszą, jaką spotkałem w jakimkolwiek przetworniku, którego używałem. Wciąż jest jednak bardzo szybki i szklisty."

"6-strunowy zestaw pickupów z custom shopu okazał się bardzo popularny i ciągle słyszeliśmy sugestie od Marka i jego fanów, że powinniśmy wypuścić szerszy wybór wersji przetworników dostępnych w regularnej sprzedaży." - mówi mówi wiceprezes do spraw produktów i dyrektor generalny Seymour Duncan, Max Gutnik. "Jesteśmy szczęśliwi, że wreszcie możemy zaproponować kilka rodzajów tych przetworników szerszemu gronu gitarzystów."

Humbuckery Seymour Duncan Mark Holcomb Alpha & Omega dostępne są jako zestaw oraz jako pojedyncze pickupy gryfowe i mostkowe, w wersji dla 6, 7 i 8-strunowych gitar, a także - w przypadku wersji 6-strunowej - jako trembucker.

http://www.seymourduncan.com