Breedlove Stage Exotic

Newsy
Pozostałe artykuły marki BREEDLOVE
Breedlove Stage Exotic

Firma Breedlove Guitars zaprezentowała nową serię gitar akustycznych Stage Exotic, w skład której wchodzą trzy modele typu Concert wykorzystujące egzotyczne odmiany drewna.

Każdy model w serii Stage Exotic wykonany jest z niezwykłą pieczołowitością i wykorzystuje autorski system Breedlove Bridge Truss zapewniający pełne, bogate brzmienie cechujące się znakomitą klarownością i separacją dźwięków.

 

Egzotyczne, wzorzyste gatunki drewna jak cocobolo, ziricote i myrtlewood dopełniane są wyjątkowymi detalami wykończenia, jak jodełkowe ornamenty, podstrunnice z bindingiem o zaokrąglonych krawędziach zdobione perłowymi, inkrustowanymi markerami, czy egzotyczne nakładki główki z egzotycznego drewna. Płyty wierzchnie gitar wykonane są ze świerku sitka a na pokładzie znalazły się wysokiej klasy systemy LR Baggs Stage Pro dostosowane specjalnie do każdego z modeli.

 

W skład serii Breedlove Stage Exotic wchodzą:

 

Stage Exotic Concert CE Sitka Spruce - Cocobolo

 

 

Stage Exotic Concert CE Sitka Spruce - Myrtlewood

 

 

Stage Exotic Concert CE Sitka Spruce - Ziricote

 

 

Wszystkie instrumenty zaprojektowane zostały i montowane są w fabryce Breedlove w Bend, w Oregonie w USA, gdzie przechodzą też kontrolę jakości.

 

www.musicmedia.pl

www.breedlovemusic.com