Bartosz Zelek endorserem PRS Guitars

Newsy
Pozostałe artykuły marki PRS
Bartosz Zelek endorserem PRS Guitars

Bartosz Zelek zaufał instrumentom PRS Guitars i został oficjalnym endorserem wybranej przez siebie marki. Bartek wybrał model CE24 w kolorze Trampas Green.

Bartosz Zelek to gitarzysta, który wyróżnia się wyjątkową umiejętnością gry na gitarze, jednocześnie jako nauczyciel, posiada umiejętność przekazania wiedzy w klarowny i przejrzysty sposób. Prowadzi prężnie działającą grupę Bazrockersów, gdzie słuchacze oraz uczniowie i młodzi adepci "wioślarstwa" mogą zyskać cenną wiedzę oraz wymieniać się doświadczeniami. Systematycznie raz w tygodniu prowadzone są przez Bartka streamy online, w których zainteresowani mogą czerpać ze źródła wiedzy muzycznej.

W roku 2017 zaplanowana jest cała seria warsztatów, na których Bartosz Zelek będzie mógł przekazać wiedzę "face to face", ale również poprzez transmisje online na portalu You Tube (kanał Bazok). Seria warsztatów organizowana jest we współpracy z PRS Guitars Polska, dzięki czemu uczestnicy warsztatów będą mogli dogłębnie zapoznać się z całym przekrojem wyjątkowych instrumentów produkowanych przez PRS Guitars. Zatem gitary w dłoń i do zobaczenia na warsztatach.

Przypomnijmy, że gitara PRS CE24 łączy mahoniowy korpus (z topem z klonu) z przykręcanym, klonowym gryfem o profilu Pattern Thin - wykończonymi satynowym, cienkim lakierem nitro, obok bardzo smukłej powierzchni zapewniającym dodatkowy rezonans i klarowność brzmienia. Na podstrunnicy z indyjskiego palisandru nabito 24 progi oraz umieszczono charakterystyczne dla marki markery ptaków. W osprzęcie znalazły się blokowane klucze oraz mostek tremolo, zaprojektowane przez PRS-a.

Pokładowe pickupy PRS 85/15 Bass i Treble zostały zaprojektowane przez Paula Reed Smitha i wyróżniają się wyjątkową klarownością oraz poszerzonym najniższym i najwyższym pasmem. Układ sterowany jest 3-pozycyjnym przełącznikiem praz potencjometrami głośności i tonów z opcją rozłączania cewek push-pull.

Gitara dysponuje menzurą 25" i poza wybranym przez Bartosza Zelka wykończeniem Trampas Green dostępna jest również w wersjach Amber, Champagne Gold Metallic, Dark Cherry Sunburst, Frost Green Metallic, Grey Black, McCarty Tobacco, Ruby, Vintage Sunburst i Whale Blue.

https://www.facebook.com/PRSPolska
http://prsguitars.pl/
http://fxmusic.com.pl/