PRS Private Stock Custom 24 8-String

Newsy
Pozostałe artykuły marki PRS
PRS Private Stock Custom 24 8-String

Z okazji 20-lecia ekskluzywnego działu Private Stock, PRS w ramach ściśle limitowanych Gitar Miesiąca zaprezentował instrument Sierpnia - imponujący, ośmiostrunowy PRS Private Stock Custom 24.

Sierpniowy PRS Custom 24 8-String inspirowany jest 8-strunówką zaprojektowaną z Markiem Holcombem z Periphery. Dział Private Stock wyprodukuje jedynie osiem takich instrumentów, a każdy egzemplarz cechuje najwyższa jakość wykonania i najwyższej klasy drewno oraz osprzęt.

 

Wykonany z jesionu bagiennego korpus zaopatrzono w imponujący top z klonu falistego a na klonowym gryfie znalazła się podstrunnica z afrykańskiego drewna Blackwood otoczona bindingiem z wzorzystego klonu. Nakładkę oraz główkę zdobią piękne markery oraz inkrustacja, wykonane z kolorowej masy perłowej.

 

Sygnowane przez Marca Holcomba przetworniki Seymour Duncan Alfa i Omega zapewniają potężne, agresywne brzmienie o znakomitej czytelności odwzorowaniu niuansów artykulacyjnych. Gitara posiada wykończenie w kolorze Frostbite Glow i strojona jest fabrycznie do F#, B, E, A, D, G, B, E.

 

www.fxmusic.pl

www.prsguitars.com