Dołącz do gitarowych mistrzów Guilda! Konkurs gitarowy "Guild Masters" Audiostacji

Newsy
Pozostałe artykuły marki GUILD
Dołącz do gitarowych mistrzów Guilda! Konkurs gitarowy "Guild Masters" Audiostacji

Do końca grudnia 2015 trwa konkurs "Guild Masters", którego organizatorem jest firma Audiostacja, dystrybutor sprzętu do produkcji muzyki oraz instrumentów muzycznych.

Konkurs polega na podaniu prawidłowych odpowiedzi na 5 pytań zawartych w magazynie "AudioPlay" (wyd. listopad-grudzień 2015) oraz na stronie www.audiostacja.pl\konkurs-guild-masters. Kluczem do prawidłowych odpowiedzi jest artykuł "Guild: Melodia do instrumentów" ze str. 28 trzeciego numeru magazynu "AudioPlay". Przeczytaj artykuł uważnie! >> przeczytaj.


Zwycięzca zostanie nagrodzony gitarową kostką podłogową firmy TC Electronic - Vortex Flanger z podpisem muzyków Ryana i Billa z zespołu Band of Horses. Vortex Flanger jest funkcjonalnym i kompaktowym efektem o zachwycających brzmieniach, wykorzystującym przełomową technologię Tone Print. Wydobywa klasyczne brzmienia, będące emulacją jego pierwotnej postaci ze wszystkimi smaczkami fazowymi charakterystycznymi dla sztuczek z taśmami, poprzez bardziej współczesne symulacje efektu, aż do ekstremalnie rozstrojonego dźwięku.

Na pytania konkursowe należy odpowiedzieć na formularzu, który znajduje się na stronie www.audiostacja.pl\konkurs-guild-masters.

Konkurs trwa do 31.12.2015

www.audiostacja.pl
www.guildguitars.com