Nowy efekt TC Electronic BodyRez do gitary akustycznej

Newsy
Pozostałe artykuły marki TC ELECTRONIC
Nowy efekt TC Electronic BodyRez do gitary akustycznej

W ofercie TC Electronic pojawiła się kolejna nowość - stompbox BodyRez wzbogacający brzmienie gitary elektro-akustycznej.

Dźwięk rezonującego drewna to element decydujący o uroku brzmienia gitary akustycznej. Jednak nie zawsze udaje się odpowiednio wyeksponować brzmienie gitary, szczególnie w przypadku nagłaśniania "pudła" przy pomocy wbudowanej przystawki (najczęściej piezo).


TC Electronic BodyRez
oparty jest na tych samych, unikatowych rozwiązaniach technologicznych, które po raz pierwszy zostały użyte w procesorze TC Helicon Play Acoustic.

BodyRez stworzono po to, aby wzbogacić brzmienie z pickupów gitary akustycznej. Wspaniałe, akustyczne brzmienie nigdy wcześniej nie było tak łatwe do uzyskania. Jeden ruch nogą i możesz cieszyć się pełnią harmonicznego szczęścia!

Efekt BodyRez to niewielka i łatwa w obsłudze kostka podłogowa, która niczym realizator dźwięku w pudełku, zadba o perfekcyjne brzmienie każdego wykonawcy elektro-akustycznego. Aby wzmacniany sygnał akustyczny przywrócić do życia w BodyRez zastosowano wiele, specjalnie ustawionych filtrów i subtelną, szybką kompresję.

 

Najważniejsze cechy:

• Studyjne brzmienie gitary akustycznej na koncertach

• Wbudowany eliminator sprzężeń

• Efekt nieduży i łatwy w obsłudze

• Zasilacz 9 V w komplecie


[Czytaj więcej]

Wkrótce w sprzedaży. Sugerowana cena detaliczna brutto 439 zł


www.audiostacja.pl