Digitech Trio Band Creator w Guitar Center

Newsy
Digitech Trio Band Creator w Guitar Center

Digitech Trio Band Creator to nowa kostka gitarowa w ofercie Guitar Center, która próbuje zastąpić gitarzyście zespół, bardzo skutecznie tworząc znakomicie brzmiące linie basu i perkusji.

Efekt błyskawicznie został doceniony przez gitarzystów i zdobył nagrodę "Best of Show" na zimowych targach NAMM 2015 w Kalifornii. Biorąc pod uwagę zainteresowanie klientów sklepu Guitar Center będzie to z pewnością jeden z największych Hitów tego roku.


Digitech Trio Band Creator
tworzy partie basu i perkusji bazując na analizie twojej gry na gitarze. Mamy możliwość wyboru 7 gatunków muzycznych - Blues, Pop, Alternatywny Rock, Rock, Country, R&B i Jazz oraz 12 stylów utworów dla każdego z gatunków, z opcją płynnej zmiany tempa, szybkiej zmiany Half Time/Double Time oraz wyboru metrum 3/4 lub 4/4 za pomocą footswitcha.

DigiTech Trio zapamiętuje do trzech różnych partii piosenki, które mogą być później przywołane w locie. Opcjonalny przełącznik nożny DigiTech FS3X umożliwia obsługę bez wykorzystania rąk, a regulatory Bass i Drums pozwalają na niezależną kontrolę głośności.


Urządzenie oferuje przełączanie True Bypass oraz udostępnia wyjścia dla wzmacniacza gitarowego, mixera oraz słuchawek. Port mini USB pozwala na aktualizację firmware’u. DigiTech Trio może pracować na wewnętrznej baterii 9V, w zestawie załączony jest też zasilacz sieciowy 9V DC.


guitarcenter.pl