DigiTech SDRUM - Strummable Drums

Newsy
Pozostałe artykuły marki DIGITECH
 DigiTech SDRUM - Strummable Drums

Po urządzeniach TRIO Band Creator (2015) i TRIO+ Band Creator + Looper (2016), DigiTech zaprezentował kolejny genialny, akompaniujący efekt dla gitarzystów i basistów: SDRUM Strummable Drums.

Efekt DigiTech SDRUM to pierwszy na świecie inteligentny automat perkusyjny dla gitarzystów i basistów. Wystarczy uderzyć w struny, aby nauczyć urządzenie SDRUM podstawowych akcentów stopy i werbla, stanowiących bazę rytmu, który chcesz usłyszeć. Na podstawie układu tych akcentów, SDRUM podaje profesjonalnie brzmiący rytm ze zróżnicowaną dynamiką i wariacjami, które uzupełniają podstawowy beat.

 

SDRUM może pomieścić nawet 36 różnych utworów. Szeroka paleta rytmów rozbrzmiewa na 5 dostępnych zestawach perkusyjnych. Efekt zapamiętuje poszczególne części utworów np. zwrotka, refren, bridge, które można przełączać w czasie rzeczywistym - w trakcie występu na scenie czy podczas komponowania. SDRUM to najszybszy sposób na przejście z pomysłu na rytm do gotowej ścieżki bębnów.

 

Pozostałe funkcje to m.in. dwanaście różnych stylów talerzy hihat i ride, pady stopy i werbla oraz wejście na opcjonalny przełącznik nożny DigiTech FS3X. Urządzenie wymaga zasilania zasilaczem 9V DC (jest dołączony do zestawu).

 

DigiTech SDRUM będzie dostępny pod koniec sierpnia 2017. Sugerowana cena detaliczna efektu wynosi 1112,45 PLN.

 

Wideoprezetacje:

 

 

 

www.digitech.com

www.w-distribution.de