PRS SE Bernie Marsden w limitowanych wersjach wykończenia

Newsy
PRS SE Bernie Marsden w limitowanych wersjach wykończenia

PRS Guitars zaprezentowało limitowane modele serii SE sygnowane przez Berniego Marsdena, które trafią na rynek europejski w pięciu nowych wersjach wykończenia.

PRS SE Bernie Marsden jest modelem prezentującym najbardziej klasyczny styl vintage spośród instrumentów w serii SE. Zaprezentowane w 2012 roku gitary oferują tłuste, rasowe brzmienie rockowe połączone ze znakomitą grywalnością.


Na rynek europejski przygotowano cztery nowe kolory: Black Cherry, Santana Yellow, Sapphire i Gold Metallic oraz wersję z naklejonym na topie fornirem z klonu spalted o efektownej, nieregularnej fakturze. Wersje z transparentnymi lakierami zaopatrzono w topy z klonu płomienistego.

Gitary posiadają mahoniowe korpusy typu singlecut z kremowym bindingiem oraz menzurę o długości 24,5". Mahoniowe gryfy standardowo wyposażono w palisandrowe podstrunnice z 22 progami oraz charakterystycznymi markerami lecących ptaków.

SE Bernie Marsden napędzany jest parą humbuckerów SE245 (Treble i Bass) obsługiwanych 3-pozycyjnym przełącznikiem, dwoma regulatorami głośności i jednym tonów. Osprzęt uzupełnia niklowany, zintegrowany stały mostek PRS Designed Stoptail oraz klucze Vintage Grommet.


www.fxmusic.pl

www.prsguitars.com