Promocja TC Electronic w Audiostacji

Newsy
Promocja TC Electronic w Audiostacji

Przypominamy o promocji gitarowych efektów podłogowych TC Electronic. Przy zakupie dwóch dowolnych stompboxów TC otrzymasz jedną z analogowych kostek TC Electronic w prezencie!

TC Electronic przez wiele lat wypracował sobie pozycję producenta najwyższej jakości sprzętu gitarowego i nie tylko. Najnowsze efekty ze stajni TC wyposażono w funkcję 'TonePrint', nieszablonowe rozwiązanie, niedostępne w żadnym innym produkcie, wywracające do góry nogami tradycyjną klasyfikację kostek gitarowych. Teraz do pojedynczej kostki, i to poprzez trzymanego w przy strunach gitary smartfona z systemem iOS lub Android, można wgrać setki, najwyższej klasy brzmień, opracowanych przez profesjonalnych muzyków.


Kup dwa dowolne efekty podłogowe TC Electronic
, prześlij na wskazany adres pocztowy dowód zakupu, oryginalny kod EAN oraz czytelnie wypełniony formularz. Do skorzystania z promocji uprawnia zakup dwóch efektów podłogowych z bogatej kolekcji TC Electronic: Hall of Fame Reverb, Flashback Delay & Looper, Vortex Flanger, Shaker Vibrato, Corona Chorus, Spark Booster, DreamScape, Dark Matter Distortion, MojoMojo Overdrive, Röttweiler Distortion oraz Flashback X4 Delay & Looper.

Zakup musi zostać dokonany w terminie od 28 października do 31 grudnia 2013 r. u jednego z partnerów handlowych Audiostacji.

Nie zapomnij wybrać efektu [TC Electronic Spark Booster, Dark Matter Distortion, MojoMojo Distortion lub Röttweiler Distortion], który chcesz otrzymać w prezencie.

{M4_image 0}

Formularz zgłoszeniowy

Do 1 lutego 2014 prześlij na adres: Audiostacja ul. Główna 20A, 03-113 Warszawa kompletne zgłoszenie uczestnictwa w Promocji, na które składają się następujące dokumenty.

• czytelnie wypełniony formularz uczestnictwa,

• kopię paragonu z widoczną datą zakupu [28/10- 31/12/2013],

• oryginalny kod kreskowy [13-cyfrowy kod EAN] wycięty z bezpośredniego opakowania produktu promocyjnego.

 

TUTAJ pobierz formularz zgłoszeniowy


Pamiętaj, chcąc otrzymać bezpłatnie jeden z wybranych efektów podłogowych list musi być wysłany i dostarczony do 1 lutego 2014. Wszelkie pytania lub wątpliwości uprzejmie prosimy kierować na adres e-mail: p.korzonkowski@audiostacja.pl

Szczegóły promocji

www.audiostacja.pl
www.tcelectronic.com