Limitowane PRS'y Experience 2013

Newsy
Limitowane PRS'y Experience 2013

Wśród kilku limitowanych gitar PRS na 2013 rok pojawiły się dwa modele Experience, przygotowane specjalnie na okoliczność corocznego eventu Experience PRS, organizowanego dla fanów marki w fabrykach firmy w Stevensville.

PRS 2013 Experience 408 Semi-Hollow to wyprodukowany w liczbie 100 egzemplarzy model, posiadający wydrążony korpus semi-hollow, łączący rezonans gitar hollow z sustainem instrumentów solidbody. Mahoniowy korpus z najwyższej jakości topem klonowym ma wykończenie V12 i dostępny jest w kolorach Black Gold Burst oraz Vintage Sunburst.


Układ elektryczny bazujący na przetwornikach PRS 408 dzięki dwóm dodatkowym mini przełącznikom, rozłączającym cewki humbuckerów, na uzyskanie różnych kombinacji brzmieniowych.

 

{M4_image 0}

Experience PRS 2013 Private Stock Custom 22 to najwyższa półka gitar Private Stock. Korpus z jesionu bagiennego wyposażony być może w jeden z dwóch klonowych topów - Private Stock Quilted lub Curly, wykończonych w dowolnie wybranym kolorze. Mahoniowy gryf zaopatrzono w podstrunnicę z afrykańskiego drewna Blackwood, posiadającą oryginalny binding z kości słoniowej oraz okazałe markery łączące elementy z białego i 14-karatowego złota z kościaną inkrustacją 'Private Stock Experience'.

Wyposażenie na życzenie klienta może zawierać stały mostek lub wersję tremolo oraz dowolne dwa humbuckery PRS, sterowane 5-pozycyjnym przełącznikiem i regulatorami VOLUME/TONE.

 

{M4_image 1}

 

www.fxmusic.pl
www.prsguitars.com