Nowa seria gitar PRS S2

Newsy
Nowa seria gitar PRS S2

PRS zapowiedział uruchomienie produkcji nowej serii gitar, w skład której wejdą modele S2 Custom 24, S2 Mira oraz zaopatrzona w mostek Bigsby, S2 Starla.

Seria S2, biorąca oznaczenie od 'Stevensville 2', jest drugą linią produkcyjną stworzoną w fabryce PRS-a, która łączy nowe technologie produkcji z wysokiej klasy wykonaniem i szczegółową kontrolą jakości, i oferuje profesjonalne instrumenty w niewygórowanych cenach. Gitary plasują się pomiędzy budżetową linią SE oraz sporo droższymi modelami z serii Standard.


Instrumenty były testowane w bojowych warunkach przez grupę artystów, wśród których znaleźli się Dave Knudson z Minus the Bear, Jesse Lawson z Sleeping with Sirens, Thomas Fekete z Surfer Blood i JJ Grey z MOFRO. Muzycy reprezentujący różne gatunki muzyczne zgodnie przyznali, że nowa seria S2 ma to wszystko, co powinna mieć profesjonalna gitara i zachwyceni byli brzmieniem oraz zachowaniem się instrumentów.

S2 ma okazję stać się reprezentacyjną serią PRS-a, łączącą vintage'owy vibe i słynną jakość uznanej marki z bardzo atrakcyjną ceną.

www.fxmusic.pl
www.prsguitars.com