Phil Campbell TonePrints - nowe brzmienia TC Electronic gitarzysty Motörhead

Newsy
Phil Campbell TonePrints - nowe brzmienia TC Electronic gitarzysty Motörhead

Wśród darmowych brzmień do efektów TC Electronic TonePrints pojawiły się 3 nowe barwy typu delay, wibrato i chorus, opracowane przez gitarzystę Motörhead, Phila Campbella.

Brzmienie TonePrint Bichon Frissé przeznaczone dla kostek Flashback Delay i Flashback X4 Delay to dosyć krótkie odbicia, używane przez Phila do barw solowych. Słowa muzyka dobrze określają charakter delay'a: "Nie za długi, nie za krótki - w sam raz!" Efekt idealnie sprawdzi się przy klasycznych, rockowych solówkach, dodając przestrzeni oraz oldschoolowego, rock'n'rollowego vibe'u.

Barwa TonePrint dla efektu Shaker Vibrato, nazwana Roger's Bitch to szybkie wibrato przywodzące na myśl Jimiego Hendrixa i brzmiące w rasowym stylu zespołu Motörhead.

Ostatnia barwa opracowana przez przez Phila to Fairy King dla pedału Corona Chorus. Efekt chorusa charakteryzuje się bardzo przyjemnym i szerokim wybrzmieniem, a miękka, konturowa barwa doskonale współpracuje też z brzmieniami przesterowanymi.

Wszystkie 3 barwy TonePrints Phila Campbella dostępne są bezpłatnie do pobrania pod adresem www.tcelectronic.com/phil-campbell lub poprzez aplikację TonePrint dla systemów iOS oraz Android.

Dodatkowo TC Electronic ogłosiło konkurs, w którym wygrać można podpisany przez Phila Campbela delay Flashback X4. Wystarczy do 15 kwietnia polubić stronę TC Electronic Facebook mieszczącą się pod adresem www.facebook.com/tcelectronic.

www.audiostacja.pl
www.tcelectronic.com