Modele z serii Artist i Masterworks Alvareza w Music Info

Newsy
Pozostałe artykuły marki ALVAREZ
Modele z serii Artist i Masterworks Alvareza w Music Info

Aktualna oferta gitar Alvarez dostępnych u dystrybutora Music Info powiększyła się się o wyjątkowe modele z serii Artist i Masterworks.

Gitary Alvarez cieszą się coraz większą popularnością, ich jakość jest zauważana i doceniana przez ciągle rosnące grono klientów.


Gitary z serii Artist posiadają lite topy wykonane ze świerku Sitka sortu 'A' lub cedru. Drewno uzyskiwane jest metodą przekroju promieniowego (quarter-sawn) co sprawia, że instrumenty nie tylko pięknie wyglądają dzięki wyjątkowemu układowi słojów, ale brzmią doskonale oraz cechują się wyjątkową wytrzymałością. Seria Artist oferuje gitary akustyczne, elektroakustyczne, klasyczne i elektroklasyczne. Po raz pierwszy w ofercie pojawił się model barytonowy ABT 60 E.


Instrumenty z serii Masterworks wykonane są w całości z litego drewna uzyskiwanego taką samą metodą jak w serii Artist. Lite topy wykonane są ze świerku Sitka sortu 'AA' lub cedru. Boki i tył wykonane są z mahoniu lub palisandru indyjskiego. Wszystkie gitary posiadają klucze Grover.

Układ elektryczny wykorzystuje dopasowane do instrumentów różne wersje systemów Alvareza, m.in. B-Band SYS 650 z wbudowanym tunerem chromatycznym.

www.musicinfo.pl
www.alvarezguitars.com