Ditto Looper TC Electronic już w Audiostacji

Newsy
Ditto Looper TC Electronic już w Audiostacji

W ofercie Audiostacji dostępny jest już rewelacyjny, miniaturowy looper TC Electronic, którego możliwości mogą zawstydzić wielu, znacznie bardziej rozbudowanych przedstawicieli tego typu konstrukcji.

Specjaliści z TC Electronic stworzyli listę cech charakteryzujących dobry looper, a następnie usunęli z niej wszystkie zbędne funkcje, które mogą odwracać uwagę użytkownika. W efekcie powstał intuicyjny sprzęt, który daje dużo radości w trakcie grania, znakomicie brzmi i nie musisz napadać na bank, aby zostać jego posiadaczem.

 

Ditto Looper po prostu nagrywa pętle. Fakt, jedna gałka i przycisk mogą sprawiać wrażenie nieco minimalistycznego podejścia, ale znajdziesz tu wszystko, co niezbędne. Funkcję nagrywania, undo/redo, stop i kasowania uruchamia się stopą za pomocą różnych kombinacji przycisku nożnego. I to się sprawdza, bez względu czy chcesz nagrać kolejną pętlę, przejść z jednej partii do następnej [tak, o Was mowa wykonawcy grający na żywo] czy dodać kolejną warstwę do utworu.

 

TC Electronic Ditto Looper udostępnia zapis pętli o długości aż 5 minut, wykorzystuje technologię Analog-Dry-Through, nieskompresowane, 24-bitowe przetwarzanie dźwięku oraz posiada przełączanie typu True Bypass .

Ditto Looper to najwyższa jakość brzmienia, super łatwa obsługa i pancerna obudowa. Do tego sugerowana cena na poziomie 555 PLN jest bardzo atrakcyjną propozycją dla kochających zapętlać swoje frazy gitarzystów.

 

www.audiostacja.com
www.tcelectronic.com