Wzmacniacze Blackstar HT-5R & HT-1R w limitowanej edycji Arctic White

Newsy
Pozostałe artykuły marki BLACKSTAR
Wzmacniacze Blackstar HT-5R & HT-1R w limitowanej edycji Arctic White

Blackstar Amplification zaoferował swoje bestsellerowe wzmacniacze lampowe HT-5R i HT-1R w limitowanej edycji Arctic White.

Nowe modele: HT-5RW combo, HT1-RW combo, HT-5RSW mini stack wraz z kolumną HT-5RHW mają bardzo charakterystyczny wygląd, a to m.in. dzięki białemu panelowi przedniemu z czarnymi gałkami oraz chromowanym narożnikom.

Pod maską te limitowane wzmacniacze kryją dokładnie to samo, co ich oryginalne wersje.

Wzmacniacz HT - 5R oferuje prawdziwy lampowy dźwięk w kompaktowej formie. Podczas gdy przedwzmacniacz wykorzystuje tradycyjną lampę 12AX7, sekcja zasilania używa podwójnej triody 12BH7 w układzie push-pull. Taka konfiguracja zapewnia crunche'owy charakter i zachowanie typowego, 100-watowego wzmacniacza, dostarczając jednocześnie bogatego w harmoniczne brzmienia oraz lampowej kompresji, nawet przy najniższych poziomach głośności.

Dwukanałowy (Clean i Overdrive) HT-5R posiada wbudowany pogłos oraz dodatkowy regulator barwy na kanale czystym i jest dostarczany w komplecie z nożnym przełącznikiem kanałów. Jak w większości wzmacniaczy Blackstara, opatentowany Infinite Shape Feature (ISF) współpracuje z 3-pasmową korekcją, pozwalając na precyzyjną kontrolę tworzenia dźwięku oraz umożliwiając gitarzystom łatwo i płynnie "przenosić" brzmienie na trasie USA-UK.

Do nagrywania lub ćwiczenia ze słuchawkami, emulowane wyjście liniowe odtwarza charakter brzmienia zarówno z symulacją kolumny 1x12", jak i 4x12". Pętla efektów wyposażona jest w przełącznik poziomu, aby dopasować sygnał z zewnętrznego procesora efektów lub kostek podłogowych. Blackstar HT - 5R posiada także wejście liniowe, które pozwala gitarzystom na współpracę z CD, MP3 itp.

HT-1R jest idealnym wzmacniaczem studyjnym i treningowym. W 1-watowym formacie mieści brzmienie oraz wiele innowacyjnych funkcji nagradzanego wzmacniacza lampowego HT-5, jak chociażby unikalną funkcję Infinite Shape Feature (ISF), która współpracuje z 3-pasmową korekcją, by zapewnić gitarzystom nowe możliwości kontroli kształtowania barwy.


www.soundservice.de
www.blackstaramps.com

Michał Prokopowicz