Nowe oprogramowanie TonePrint Editor od TC Electronic

Newsy
Pozostałe artykuły marki TC ELECTRONIC
Nowe oprogramowanie TonePrint Editor od TC Electronic

TC Electronic prezentuje Edytor TonePrint: darmowe oprogramowanie, które pozwala gitarzystom i basistom tworzyć własne wersje dostępnych efektów TonePrint.

Po wielkim sukcesie pedałów TonePrint i efektów sygnowanych przez najlepszych muzyków, gitarzyści zażądali możliwości dostępu do parametrów i ustawień pedałów TonePrint, by móc kreować własne dźwięki. TC Electronic nie pozostał głuchy na te wołania i oddaje w ręce muzyków Edytor TonePrint. Ważny jest fakt, że program jest całkowicie darmowy, można go pobrać ze strony http://www.tcelectronic.com/toneprint-editor/ Dostępny będzie od 23 marca 2013 roku.

Edytor TonePrint pozwala gitarzystom zbudować od zera własną, niestandardową wersję efektów. Korzystając z oprogramowania możecie mieć wpływ na wszystko: od dźwięków po zakres pokręteł. Intuicyjny suwak UI, nanoszenie zmian w czasie rzeczywistym oraz proste zapisywanie dźwięków pozwala muzykom na szybkie tworzenie potrzebnych im dźwięków oraz łatwe kojarzenie ich z efektami TC Electronic.

To, co naprawdę wyróżnia edytor TonePrint to możliwość głębokiej ingerencji w brzmienie, które można samodzielnie wykreować. Dzięki edytorowi TonePrint tworzenie zaczyna się od zera, więc osiągnąć można wszystko, co sobie założymy.

Główne cechy:

- tworzenie od podstaw niestandardowych wersji znanych już efektów TC
- pełna kontrola nad wszystkimi parametrami efektów
- konfigurowalne zakresy funkcji oraz regulowanie ich zakresu
- intuicyjny interfejs
- wprowadzanie zmian na bieżąco i odsłuchiwanie wyników
- w wersji dla PC i Mac

www.audiostacja.pl

Michał Prokopowicz