Nowy, limitowany PRS P24

Newsy
Nowy, limitowany PRS P24

PRS zaprezentował nowy model gitary o symbolu P24, będący pierwszym 24-progowym instrumentem w ofercie firmy, posiadającym wbudowany mostek piezo.

PRS P24 bazuje na bardzo uniwersalnym modelu P22 oraz wyprodukowany będzie w ściśle określonej liczbie egzemplarzy. Gitara posiada mahoniowy korpus, na który naklejono najwyższej klasy top z klonu falistego. Instrument ma skalę 25" oraz mahoniowy gryf Pattern-Regular. Podstrunnica z honduraskiego palisandru ozdobiona jest klasycznymi "ptaszkami" z masy perłowej i posiada 24 progi.

W gitarze zamontowano stały mostek PRS piezo z regulowanym strunociągiem oraz przeprojektowany system piezo PRS/LR Baggs, który zebrał znakomite opinie w modelu P22. Standardowy układ elektryczny tworzą 2 humbuckery PRS 53/10, 5-pozycyjny przełącznik oraz potencjometry regulacji głośności i tonów.

Model P24 dostępny będzie w limitowanej ilości 50 sztuk w każdym z pięciu oferowanych kolorów: Black Gold Burst, Blue Crab Blue Burst, Eriza Verde Smokeburst, Fire Red Burst i Vintage Smokeburst.

www.prsguitars.com
www.fxmusic.pl