Nowy head Blackstar Gus G. BLACKFIRE 200

Newsy
Nowy head Blackstar Gus G. BLACKFIRE 200

Na odbywających się targach Summer NAMM Show firma Blackstar przedstawiła swój pierwszy, sygnowany wzmacniacz - głowę Gus G. BLACKFIRE 200.

Współpraca brytyjskiej firmy z gitarzystą Ozzyego Osbourne'a i Firewind, zaowocowała powstaniem prawdziwej, heavy-metalowej maszyny. Oparty na nagradzanym modelu Series One 200 , nowy wzmacniacz, produkowany w limitowanej liczbie sztuk, został opracowany zgodnie z zaleceniami Gus'a.

 

Head dysponuje mocą 200W osiąganą z 4 lamp KT88. W przedwzmacniaczu umieszczono 4 lampy ECC83 i jedną ECC82. Wbudowana redukcja mocy DPR pozwala na ciche granie z zachowaniem dynamiki i właściwości brzmienia lampowego. Na pokładzie znajdują się 4 kanały: Clean z opcjami Warm i Bright, Crunch z modami Crunch i Super Crunch oraz kanały Fire i Fury, pozwalające na osiągnięcie prawdziwie dewastujących, metalowych brzmień. Blackstar Gus G. BLACKFIRE 200 posiada regulację Master Volume, pętlę efektów, emulowane wyjście, sterowanie MIDI oraz rozbudowaną sekcję korekcji zawierającą m.in. 2 pokrętła ISF (Infinite Shape Feature) i regulatory Presence i Resonance.

 

Customowe wykończenie charakteryzuje się panelem frontowym z szczotkowanego aluminium z sygnaturą "Evil G" i metalowym logo producenta. Dostępne są też, dopasowane do wzmacniacza, kolumny głośnikowe S1-412 BlackfireA (ścięta) i S1-412 BlackfireB (prosta).

 

Do każdego modelu dołączony jest certyfikat oraz specjalne, sygnowane przez artystę akcesoria.

 

www.blackstaramps.com
www.soundservice.de