Dystrybutor - MBS

MBS jest firmą handlową powstałą w maju 1999 roku. Zajmujemy się dystrybucją sprzetu komputerowego i oprogramowania oraz dystrybucją sprzętu audio wideo a także integracją systemów audio – wizualnych. Prowadzimy instalacje i usługi serwisowe w zakresie oferowanych technologii.

Oferujemy sprawdzony sprzęt i oprogramowanie najlepszych światowych firm branży audio i wideo a także do celów radiofonii i kinematografii. Wyposażamy studia nagraniowe, radiowe, telewizyjne - zarówno duże jak i małe domowe studia o skromnych możliwościach budżetowych. Serwisujemy także urządzenia audio/ wideo, zarówno cyfrowe jak i analogowe. Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi konkretnych programów oraz podstaw ogólnej wiedzy studyjnej.

Wierzymy, że każde studio jest inne, każdy artysta wyjątkowy. Dlatego też do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z dbałością o najwyższą jakość naszych usług, i oferowanego sprzętu.

Nasi handlowcy to wyszkolony zespół młodych ludzi, którzy zawsze służą pomocą i doradztwem w dziedzinie realizacji audio/video oraz kompleksowego wyposażenia studiów nagraniowych i sal koncertowych.